Волинян закликають взяти участь у благодійній фотосесії, виручені кошти віддадуть на лікування важкохворих маленьких пацієнтів дитячого онкологічного відділення Волинської обласної лікарні.

Благодійний фотодень відбудеться 9 травня в Луцьку.

Читайте також: У головного тренера Федерації біатлону Волині – рак. Потрібна допомога

Про це ІА Волинські Новини повідомила лучанка Марія Бадалян, яка більше року тому через онкологію втратила 15-річного брата Марка.

Організовує захід БФ «З Богом у серці». Вартість участі у фотосесії – 1500 гривень.

Крім півторагодинної зйомки, учасникам пропонують професійний макіяж, підготовку образу, понад 40 відретушованих фото та бекстейдж зі зйомки для яскравих сторіс у соцмережах.

Сімейна, love story, індивідуальна, fashion - формат фотосесії обирають самі учасники.

Читайте також: Волинянка, яка бореться з раком, потребує допомоги (фото)

«Волиняни не вірять у благодійність. І всіма способами її обходять... А все через серію негативних історій, які сколихнули увесь Луцьк і не тільки. Проте, коли ми перестаємо робити добро, учасники цих історій продовжують спокійно жити. У них все нормально. А страждають тільки невинні, по-справжньому хворі діти, яким дуже потрібна наша допомога! Тож давайте будемо добрими всупереч усьому! Бо тільки добро може перемогти зло. Запевняємо вас, усі зібрані кошти підуть на потреби маленьких пацієнтів дитячого онковідділення Волинської обласної лікарні. А потреб дуже багато!» - звертається до небайдужих організаторка.

Марія Бадалян каже, що на сьогодні більшість пожертв просто зупинились, бо через історію із шахрайством Дарія Зажицького, яка не лунала хіба що з прасок, навіть ті люди, які активно допомагали раніше, тепер розчарувалися.

«Але у вас є можливість допомогти невинним малюкам, яким дуже потрібна наша підтримка, і водночас отримати омріяну фотосесію у будь-який зручний для вас час у неділю, 9 травня, з 10:00 до 20:00», - каже Марія.

Запис на фотосесію за номером 095 010 7221.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook