Повний перехід всіх публічних державних послуг в режим «paperless» в Україні завершиться через три місяці.

Читайте також: У МОЗ пояснили, що робити, якщо даних про ваше COVID-щеплення немає в базі

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, пише ІА interfax-Україна.

«Україна перейде в режим «без паперів» через три місяці. Президент Володимир Зеленський підписав закон про переведення всіх публічних послуг в онлайн. Жоден державний орган не зможе більше вимагати паперової довідки, оскільки вся інформація буде в електронних реєстрах», – написав Шмигаль у фейсбуці.

Він зазначив, що перехід у режим «без паперів» допоможе збільшити кількість публічних електронних послуг і мінімізувати корупційну складову під час їх отримання.

«Мінцифри активно працює над автоматизацією послуг, щоб виключити вплив людського фактора на ухвалення рішень», – наголосив прем'єр.

Верховна Рада 15 липня ухвалила в цілому законопроєкт про особливості надання електронних публічних послуг (про режим «без паперів», paperless).

Документ визначає поняття електронних публічних послуг, автоматичного режиму та особливості механізму їх надання та спрямований на подолання законодавчих перешкод у їх наданні.

Так, якщо закон для отримання публічної послуги потребує подання документів та/або інформації, що міститься в національних електронних інформаційних ресурсах, такі документи та інформація не подаються, а замість цього зазначаються відомості, необхідні для надання публічної послуги.

6 серпня президент України Володимир Зеленський підписав закон про переведення всіх публічних державних послуг у режим «paperless».

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook