Україна через пандемію COVID-19 розширила список країн так званої "червоної зони". Порівняно з минулим тижнем таких країн стало на дві більше. Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Читайте також: Майже 140 нових інфікованих та 2 смерті: статистика COVID-19 по районах Волині

Зокрема, "червону зону" поповнили Сент-Вінсент і Гренадіни (країна в Карибському басейні) і південноамериканський Сурінам. Зараз до неї входять 66 країн.

Також в цій зоні залишаються популярні серед українців Польща, Угорщина, Хорватія, Словаччина, Російська Федерація, Німеччина, Італія, Франція, США, Канада і Великобританія.

У "червоній зоні" знаходяться ті країни, де захворюваність COVID-19 вище, ніж в Україні. Після приїзду з цих країн треба йти на самоізоляцію на 14 днів за допомогою програми "Вдома" або протягом доби зробити ПЛР-тест. При негативному тесті самоізоляція не потрібна. Можна приїхати і з готовим тестом, але він має бути зроблений не раніше ніж за 48 годин до в'їзду в Україну.

Читайте також: Вчені зробили нову заяву про передачу COVID-19 і соціальну дистанцію

Нагадаємо, що станом на 22 січня за добу в Україні захворіли 5 348 людей, з них 164 дитини та 225 медпрацівників. Госпіталізації потребували майже 2 тисячі пацієнтів.

Найбільше хворих від учора зареєстрували у м. Київ (507), Дніпропетровській (414), Львівській (370), Запорізькій (350) та Київській (313) областях

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook