Речник Держприкордонслужби Андрій Демченко заявив, що відтепер всі іноземці, які в’їжджають в Україну, повинні будуть назвати мету візиту в країну. Якщо ж іноземні громадяни не зможуть цього зробити, то їм можуть відмовити у в’їзді.

Читайте також: Польща спростить працевлаштування українців

Про це повідомляє 24 канал.

Про це заявив Андрій Демченко в ефірі одного з українських телеканалів. Він також нагадав, що іноземці повинні мати відповідні паспортні документи.

Що зміниться

Демченко наголосив, що відтепер усі іноземні громадяни, які в’їжджають на територію України, повинні підтвердити мету своєї поїздки. Крім того, іноземці зобов’язані мати поліс страхування та негативний тест на COVID-19.

«Інших окремих норм, які б стосувалися іноземців за віком чи статтю, немає. Однак іноземцям потрібно дотримуватися нашого законодавства і підтверджувати мету своєї поїздки в Україну», – зазначив речник Держприкордонслужби.

Зауважимо, що Демченко не пояснив, в який спосіб іноземці мають підтвердити мету візиту. Але, якщо ви їдете з туристичною метою, то підтвердженням можуть стати документи про оренду апартаментів чи зворотні квитки.

Нове правило не поширюється на українських громадян, які повертаються з-за кордону.

Читайте також: Нові правила безвізу: як українців пускатимуть до ЄС

Як зараз потрапити в Україну

Кабінет Міністрів 22 березня посилив правила в’їзду в Україну

для іноземців. Тепер у нашу державу впускатимуть людей лише при наявності негативного результату ПЛР-тесту на коронавірус.

Українці, які повертаються додому з-за кордону, мають піти на самоізоляцію на 14 днів незалежно від того, в якій зоні є країна, звідки вони в’їжджають.

Від самоізоляції звільняються українці, які мають негативний ПЛР-тест на коронавірус, зроблений не пізніше, ніж за 48 годин.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook