Міністерство освіти та науки розпочало підключення шкіл по Україні до безкоштовного сервісу електронних журналів та щоденників. Про це повідомили у пресслужбі МОН.
Читайте також: Зарплати вчителів в Україні зросли на 20% з 1 січня, – МОН
"Після успішного тестування модуля е-журналів та е-щоденників МОН розпочало активне поширення сервісу серед шкіл, що ще не мають їх у користуванні, на безкоштовній основі", – зазначають у відомстві.
Заступник міністра освіти і науки України з питань цифровізації Артур Селецький вказав, що розроблений функціонал модуля E-Journal сьогодні "є об’єктивно компромісним з огляду на необхідність оперативного впровадження сучасних цифрових технологій в освітній процес у всіх школах країни".
"Ті школи, які сьогодні вже застосовують подібні комерційні продукти, за бажанням зможуть і надалі користуватись ними. Ми плануємо побудувати їх зв’язок із системою АІКОМ, де будуть акумулюватись дані, зокрема, про успішність навчання всіх учнів. Усі інші школи зможуть отримати безкоштовний доступ до електронних журналів і консультаційну підтримку щодо підключення сервісу та користування ним", – зазначив він.
Зазначається, що сервіс доволі простий у користуванні та має дружній інтерфейс, через який організовано доступ до різних сторінок: дані про учнів, розклад уроків, списки відвідування, домашні завдання тощо. Інформація буде вноситись вчителями, а за допомогою логіна й пароля батьки та учні зможуть отримати доступ до неї.
Батьки в режимі онлайн у е-щоденниках, як вказано, бачитимуть інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі та поради вчителів, а учні – отримуватимуть завдання, слідкуватимуть за розкладом тощо.
Читайте також: В українських школах ввели нові правила: що змінилося
За перші дні роботи сервісу у відкритому режимі до нього підключилися понад 100 шкіл.
"Наразі Інститут освітньої аналітики (державна установа, яка здійснює управління державною системою АІКОМ – ред.) отримав звернення від закладів вищої освіти та професійно-технічної освіти щодо бажання також використовувати функціонал державних електронних щоденників та журналів і працює над реалізацією цього завдання", – додали у МОН.
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
коментарів немає