На сайті президента України з’явилася петиція, яка пропонує додавати жінкам десять років стажу за виховання кожної дитини.
Читайте також: Ліцензія на народження дітей": українці звернулись до Зеленського із закликом
Також не забули і про чоловіків – їм пропонується додавати рік стажу за дитину.
Автори відповідної ініціативи переконані, що нововведення дозволить зменшити проблеми материнства та знизити хвилювання матерів за пенсії.
"Вагітність і пологи значно підривають жіноче здоров’я. Враховувати роки в стаж жінкам, що мають дітей, буде справедливо по відношенню до тих, хто не хоче їх мати зовсім. Сім’ям, які не хочуть мати дітей, або батьки, які не займаються вихованням своїх дітей – все залишити без змін", – йдеться у тексті петиції.
Ознайомитись із петицією можна ТУТ.
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
Мати
03.01.2020 01:09:26
Це ж так цікаво,! жінкам зовсім не потрібно дбати за стаж роботи і за пенсію!Отримуй задоволення,народжуй 4 діточок,держава допоможе коштами при народженні і допомога буде як багатодітній сім"ї - і пенсія на старість буде забезпечена!А хто буде наповнювати ПФ?Шось тут не те...
Також мати
03.01.2020 08:57:29
Ну от, в цьому вся українська жінка, як не за свою пенсію переживає, то за пенсійний фонд... А мені ідея подобається, бо належне виховання 4 гідних дітей - це гайкраща і найпотрібніша в Україні робота.
Анонім
03.01.2020 18:03:15
Правельно
Анонім
03.01.2020 18:39:11
Правда!
Анонім
03.01.2020 18:57:16
Ага,головне шоб не виховання 7, яки никому не потрибни....
Українка
04.01.2020 22:35:05
Деяким і 1 дитина не потрібна і стаж не допоможе. Не судіть всіх багатодітних мам під одну копірку. Деякі жінки здоров'я і життя віддають щоб виховати по 5 і більше достойних громадян України!
І я мати
11.01.2020 09:40:41
Погоджуюся з Вами!
Руслана
03.01.2020 20:02:42
А як бути тим жінкам, які за станом здоров'я не можуть мати дітей?
ДЯ-ДЯ
04.01.2020 22:56:36
Ходити на роботу і заробляти стаж
Ліля
03.01.2020 10:28:39
народження дітей-це продовження українського роду. їх виховання і догляд-теж робота. я за такий законопроект
Анонім
03.01.2020 12:03:06
Я за такий законопроект Т
Анонім
03.01.2020 13:32:10
А де посилання на петицію????
Фнкогніто
03.01.2020 17:21:29
Маразм
Світлана
03.01.2020 19:02:26
Я підтримую. Бо іноді при пологах бувають не дуже гарні моменти, які травмують здоров'я. Те що держава підтримує, це дуже добре, але це гроші на дитину. А на здоров'я мами нема де взяти. А мати повинна мати здоров'я щоб дати все необхідне дітям!
Таня
03.01.2020 20:14:46
Я за. Декрет це теж нелегка робота
Яна
04.01.2020 00:25:42
Я за це також робота не лигка на дуже приємна..
Olja
04.01.2020 08:17:41
Я підтримую це повага до жінки як мами . А здоров'я дійсно іде і сили для виховання .
Настя
04.01.2020 11:18:13
Я вважаю що жінкам потрібно зараховувати 15 років стажу за 1 дитину , для того щоб дитина мала належний догляд і увагу , і не було так що в 13 років дитина береться за сигарету чи вагітніє у 14 , в той час коли мати й батько (якщо є) працює по 12 чи й більше годин на роботі і не бачить де та дитина і з ким , чим займається
Богдана
04.01.2020 14:52:15
Я за
Віка
04.01.2020 19:50:42
Я також “за“
Українка
04.01.2020 22:36:36
Деякі жінки віддають своє здоров'я, молодість, кар'єру... щоб виховати 5 і більше достойних громадян України. Не судіть всіх під одну копірку!
Неля ВОЙТОВА
05.01.2020 10:26:18
Дуже хороша ідея, це матерям які тепер будуть народжувати,чи взагалі?Наприклад,я не працюю,бо в селі немає роботи,але народили,та виховали4 дітей,які всі офіційно працюють на державу,хоча ніколи не отримували за це ніяких коштів,бо воруги,які були при владі вважали,що нам це було не потрібно.
Любов
08.01.2020 09:31:01
Тільки за ! У мене двоє дітей. Дуже порядні, виховані. А це коштувало здоров'я, часу, недоспаних ночей.я вже вчитель-пенсіонер за вислугою років. 26 років стажу. мала можливість працювати, так як вдень допомагали батьки. Невістка і син виховують двох дітей. Вона потребує впевненості в майбутньому. А це- пенсія. Тільки - за. Закордоном, зокрема в Німеччині це практикують. І, до речі, багато сімей беруть діток з дитбудинку, і виховують як своїх.
Анонім
10.01.2020 19:35:27
Я за
Світлана
10.01.2020 23:00:44
Я тільки за
Анонім
12.01.2020 14:47:00
Я за
Катерина.
14.01.2020 14:22:38
Я за.Але хотілося б знати ,чи стосується це і тих мам у яких уже виросли діти .у мене їх троє.,але я іще не пенсіонер.
Леся
25.01.2020 15:41:54
І я за за за
Таня
26.01.2020 12:49:29
Підписуйте петицію, а не тут За пишіть.
Тетяна
25.03.2020 22:05:10
В ЄВРОПІ ДАВНО ТАКИЙ ЗАКОН