Коронавірус в Україні змусив людей ще більше задуматися про своє здоров'я і профілактику.

Читайте також: У дружини нардепа виявили коронавірус, стан жінки − середньої тяжкості

Так, в українських супермаркетах різко підскочила ціна на лимони, адже українці почали масово скуповувати цитрусові, щоб протистояти застуді. Якщо раніше люди купували цей фрукт поштучно, то тепер "гребуть" кілограмами. Про це повідомляє ТСН.

Ціна на лимони за останній тиждень зросла на 15%, зараз за цей продукт просять від 45 до 55 гривень за кілограм. Більш демократична ціна на лимони з Туреччини, цитрусові з Іспанії обійдуться дорожче.

Зазначимо, що лимони багаті вітаміном С, який дуже добре допомагає при застуді та ГРВІ. В Україну вони поставляються з Туреччини та Аргентини, Іспанії.

До речі, якщо ви хочете вибрати по-справжньому стиглий лимон, не звертайте увагу на інтенсивність жовтого забарвлення, а краще зверніть увагу на блиск його шкірки. Стиглий, але свіжий лимон виблискує як полірований. Поторкайте лимон, він повинен бути достатньо жорстким. М'який лимон – перезрілий лимон.

Читайте також: Чоловіки, у яких підозрюють коронавірус, намагаються втекти з волинської лікарні

За формою лимони можуть бути круглими, овальними, з витягнутими плодоніжками або кінчиками, а також мати подовжені плоди. Причиною такого різноманіття є сорти цих цитрусових. За смаком практично всі різновиди однакові.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook