Відома українська телеведуча Алла Мазур, яка бореться з онкологією, поділилася новим фото в мережі. Телеведуча програми новин на каналі 1+1 опублікувала свіже фото з картиною у мережі Instagram. Жінка розповіла про своє самопочуття і бажання у важкі часи.

Читайте також: "Сил залишилося мало": онкохвору Аллу Мазур терміново прооперують

Вона показала картину з соняшниками, яку подарували їй колеги по роботі, – пише Прикарпаття.

"Ковток енергії і радості. Друзі, колеги знають, чим підтримати. Усередині мене стрибає на одній ніжці маленька дівчинка – так мені подобається цей пейзаж. А головне – отримала його з рук автора: такої же непереборної оптимістки – і моєї колеги з ТСН Лесі Гладиш. Лесюня – СПАСИБІ!", – поділилася Алла Мазур в мережі.

На знімку вона стоїть до камери спиною, простягнувши руки до картини, як ніби поправляючи її на стіні.

Читайте також: Онкохвора телеведуча Алла Мазур вперше після "хімії" з'явилася на телебаченні (фото/відео)

"Якщо раптом задумаєтеся, чим порадувати знайомого в дні хвороби – подаруйте йому щось таке сонячне. А як би себе не відчував – хочеться віри і радості. Чогось гарного і смачненького. Того, що разганяє хмари. І наповнює твій день – світлом", – додала вона.

У коментарях прихильники побажали улюбленій телеведучій якнайшвидшого одужання:

"Алла, здоров’я Вам. Все буде добре! Щиро Вам цього бажаємо!", "Аллочка, тримайтеся. За вас дуже багато людей боженьку молять", "Найголовніше – це здоров’я і життя людей, тому що людина – найбільша цінність у світі, а на жаль, наша держава кладе на перше місце не життя і здоров’я людей, а інші пріоритети які збагачують їх матеріальне становище", "Яка ви сильна жінка, а ще дуже хороша, неймовірно розумна і талановита. Ви – приклад для наслідування! Я, як починаюча журналістка, мрію бути такою класною, як ви. Всього найкращого вам, Алла Григорівна", – написали в мережі користувачі.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook