Укладення нового договору з ТОВ «Нафогаз Трейдинг» дозволило ДКП «Луцьктепло» отримати номінації на природний газ та розпочати процедуру з відновлення послуги з постачання гарячої води з 15 червня.

Читайте також: Де на Волині можна безпечно купатися

Про це повідомили у пресслужбі ДКП «Луцьктепло».

Як повідомлялося раніше, ДКП «Луцьктепло» тимчасово припинило надання послуги з постачання гарячої води споживачам у зв’язку із закінченням терміну дії положення про ПСО та через неможливість укладення нового договору на умовах, які підприємства ТКЕ неспроможні виконати з об’єктивних причин. Після ряду консультацій було знайдено оптимальне рішення та запропоновано умови, на яких нові договори на постачання газу було укладено.

Відтак, із завершенням робіт із розпломбування котелень, виконаних АТ «Волиньгаз», ДКП «Луцьктепло» сьогодні розпочинає роботи із відновлення послуги, зокрема підготовки котлів до пуску, наповнення та прогріву мереж, аби від ранку 15 червня усі споживачі отримали гарячу воду у своїх домівках.

Варто звернути увагу на важливу умову договору на постачання природного газу. Договором передбачено 100% оплата за спожитий газ до 20 числа поточного місяця споживання. Тобто, до 20 червня слід заплатити за об’єми газу, які будуть спожиті від 15 до 30 червня, до 20 липня – за спожитий газ в липні. Невиконання цих умов буде означати розірвання договору в односторонньому порядку наступного ж дня.

Читайте також: Повідомили, які лікарні на Волині не приймають хворих на коронавірус

Для продовження надання послуги з постачання гарячої води підприємство буде змушене шукати постачальника на ринку, де найнижча ціна нині близько 11 000 грн за 1000 м3 природного газу, що суттєво відрізняється від ціни, запропонованої підприємством Групи «Нафтогаз» – 7 400 грн за 1000 м3. Зрозуміло, що з переходом на нового постачальника газу тариф на послугу з постачання гарячої води відповідно зросте на близько 30% або від неї взагалі доведеться відмовитися.

Відтак, споживачів закликають вчасно і в повному обсязі сплачувати за спожиті послуги, аби в подальшому гарантувати отримання гарячої води за нижчим тарифом.

Попри вимушену зупинку в наданні послуги з постачання гарячої води, профілактичні ремонтні роботи в подальшому будуть відбуватися згідно з графіком припинення подачі гарячої води від котелень та центральних теплових пунктів. Однак, з огляду на часткове виконання робіт на об’єктах, можливо, будуть переглянуті терміни таких профілактичних зупинок.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook