Очільник Українського інституту національної пам'яті (УІНП) Антон Дробович повідомив, що в Україні завершується робота над законопроєктом про свята і пам'ятні дати. Наразі триває громадське обговорення документу. Про це інформує "Україна 24".

Читайте також: "Без вас ми просто біологічні створіння": президент привітав українок із 8 березня

"Під час громадського обговорення всі зможуть взяти участь і розібратися, хочуть вони неробочий день (8 березня – Ред.) чи не хочуть. Але українці люблять вихідні, тому, скоріше за все, будуть за вихідний", – вважає Дробович.

За його словами, скасування вихідного на свято 8 Березня – "не настільки принципова тема як те, якими сенсами його наповнювати".

"Питання, чи сповідувати традиції радянської людини – "весна, краса"?.. Ні, це не сприймають багато хто, до речі не сприймають і люди старшого віку цю радянщину", – переконаний очільник УІНП.

Читайте також: Зеленська з'явилася на публіці в елегантному білосніжному образі (фото)

Дробович зазначив, що вихідний день 8 березня може виглядати "нелогічним".

"Позиція Інституту така – якщо це був день, зокрема, боротьби за трудові права жінок, то вихідний у день перемоги трудових прав жінок виглядає дуже нелогічно. Тому це не обов'язково має бути вихідний день", – пояснив він.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook