Пандемія коронавірусу 2020 в Україні призвела до появи нових видів шахрайства, поширення яких набирає все більших обертів з кожним днем.

Читайте також: У Луцьку невідомі чоловіки в медичних масках обікрали квартиру (фото)

Жертвам може приходити розсилка листів від імені Всесвітньої Організації охорони Здоров'я, в якій міститься неправдива інформація про рекомендації та профілактику захворювання. Якщо вам прийшов такий лист, то не варто відкривати вкладення в листах або переходити по посиланнях, пише Стайлер.

Також існують шахраї, які ховаються під маскою благодійників і збирають пожертвування на боротьбу з інфекцією або кажуть про фонди, які нібито займаються створенням противірусної вакцини.

Шахрайські сайти й сторінки із затребуваними зараз товарами - масками, респіраторами, термометрами користуються хоч і старою, але перевіреною схемою, суть якої полягає у передоплаті за неіснуючий товар.

Читайте також: Волинянин попався "на гачок" шахраїв та "купив" у них захисні маски на 45 тисяч

У зв'язку з посиленням заходів карантину в Україні, які починаються з 6 квітня, варто пам'ятати, що контроль за дотриманням правил під час обмежувальних протиепідемічних і режимних заходів у публічних місцях буде здійснювати МВС і Нацгвардія.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook