Карантин в Україні був введений для того, щоб знизити ризик поширення коронавірусу в країні. 6 квітня карантинні заходи були посилені та громадян попросили мінімізувати пересування по вулицях, виходити лише за необхідності, і тільки із засобами захисту. Людям старше 60 років заборонили без особливої потреби виходити з дому і, якщо про них нікому подбати, вони можуть сходити в магазин в радіусі 2 км від дому.

Читайте також: У МОЗ пояснили, до якої катастрофи може призвести відвідування церков на Великдень

Однак це не всі посилення карантину, які ввели в уряді. Верховна Рада проголосувала за законопроєкт № 3320, в якому пропонується обмежити доступ до адміністративно−територіальних одиниць і виставити контрольно−пропускні пункти з військовими.

"Створювати на в'їздах, виїздах на території карантину та окремих адміністративно−територіальних одиниць, що знаходяться на території карантину, контрольно−пропускні пункти, залучати в установленому порядку для роботи в цих пунктах військовослужбовців, працівників, матеріально−технічні та транспортні засоби підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, частин і підрозділів центральних органів виконавчої влади, що реалізують державну політику у сферах оборони та військового будівництва, охорони громадського порядку", − сказано в тексті законопроєкту.

Варто відзначити, що раніше в законі були вказані просто зони карантину, а тепер це позначення посилили словами про адміністративно−територіальні одиниці. Дані норми будуть діяти на період встановлення карантину та протягом 30 днів з дня його скасування.

Читайте також: Коли в Україні закінчиться карантин: відповідь МОЗ (відео)

Народні депутати проголосували за зміни, і 13 квітня цей законопроєкт був відправлений на підпис президенту.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook