Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на карантинні зони: на «червоному» рівні опинилася ще одна область. 

Читайте також: Ситуація з коронавірусом в окремих областях – напружена: Шмигаль повідомив, чи введуть в Україні локдаун

Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ 14 квітня. 

Від сьогоднішнього дня суворі обмеження офіційно ввели в Полтавській області. У регіоні, зокрема, перевищений епідемпоріг – становить 111,1%, а також рівень госпіталізації – 77,8%. 

Суворі залишаються діяти в 12 «червоних» регіонах – це Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області. 

В областях перевищений рівень госпіталізації хворих з коронавірусом: норма становить 60 на 100 тисяч населення. Варто зауважити, що показники зменшуються. Найбільше перевищена норма у Хмельницькій області: сьогодні – 126,8. Високі показники в «червоних»  Чернігівській – 95,6; Житомирській – 93,1; Сумській – 93,2; Миколаївській областях – 91,3, а також в Києві – 90,8.

Читайте також: Ще дві області наближаються до "червоної": в Україні оновили карантинне зонування

У «помаранчевій» зоні залишилося дев'ять регіонів – Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Рівненська, Тернопільська і Черкаська області.

В «жовтій» зоні три області: Херсонська, Івано-Франківска та Закарпатська. До слова, останні два регіони вийшли з «червоного» рівня, де перебували півтора місяця. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook