Активний атмосферний фронт, який приніс в Україну зливи, залишає територію країни. З 23 липня встановиться спокійна неспекотна погода з прохолодними ночами.

Читайте також: Буде ще спекотніше: українців попередили про нові хвилі вкрай високих температур

Про це OBOZREVATEL розповів провідний синоптик Українського гідрометцентру Роман Мурмило. «Штормове попередження 21 липня справдилося, зливи випадали вдень і вночі. Далі нічого подібного протягом найближчих днів не очікується», – спрогнозував він.

Як сказав синоптик, останніми областями, на які вплине цей атмосферний фронт перед тим, як повністю покинути територію України, будуть Херсонська та Запорізька. Там він принесе поривчастий вітер, швидкість якого може сягати 15 метрів на секунду.

Читайте також: В Україні розпочнуться дощі та похолодання

«У міру того, як фронт буде йти, до кінця дня вітер буде слабшати, грозова активність буде слабшати, і це все. Дощів і злив, швидше за все, вже не буде. Найближчі дні будуть спокійними, не спекотна погода, прохолодні ночі», – сказав Мурмило.

Він додав, що нова свіжа повітряна маса, яка зайшла в Україну, «зіб'є спеку». Синоптик пояснив, що саме зустріч двох повітряних мас з різними температурами «посилила ефект дощів і гроз».

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook