Важкохворий молодий лучанин Дарій Зажицький, у якого діагностували лімфому, продовжує боротьбу за власне життя. Нині хлопець пройшов дев’яту хімію, після якої він продовжує відновлюватися, однак у нього й надалі страждає печінка, до того ж він перестав бачити правим оком.

Читайте також: Їхав до дівчини: на трасі у кюветі знайшли мотоцикл на волинській реєстрації (фото)

На долю молодого лучанина Дарія Зажицького випало нелегке випробування – медики діагностували у нього лімфому крові. Здавалося б, у колишнього спортсмена, бійця ММА, життя лише починається – на Новий рік хлопець зробив пропозицію руки і серця коханій, планував створити сім’ю, але важке захворювання внесло власні корективи. Нині Дарій виборює власне право на життя не в октагоні, а в реальності, пише ІА Волинські новини.

"Я вже пройшов дев’яту високодозну хімію. Надалі мені залишилося ще зробити МРТ з контрастом та їхати з результатами в Київ. Перед сьомою та восьмою хіміями мені говорили, що, можливо, буде пересадка і опромінення, але це вже буде після останньої, дев’ятої хімії – дивитимуться на знімки та на аналізи. Зараз я відновлююся від хімії", – розповідає хлопець.

З його слів, після чергового курсу хіміотерапії аналізи у нього покращилися, однак дуже страждає печінка, також він зовсім не бачитьправим оком.

"Наразі мені не можуть сказати, чому я не бачу на праве око, тому планую їхати в Одесу в інститут Філатова (Інститут очних хвороб та тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України, – ВН). Там можуть поставити діагноз та навіть провести операцію. Зрозуміло, що для цього потрібні дуже великі кошти. В Києві мені сказали, що навіть якщо буде повна ремісія, то на протязі п’яти років мені необхідно буде обстежуватися, здавати аналізи, робити МРТ кожних два місяці", – зазначає Дарій та просить допомогти йому в боротьбі за власне життя.

Реквізити для допомоги: 4149 4993 4412 6287 – Зажицький Дарій Русланович, Монобанк: 5375414102545711

Будь ласка! Ретельно перевіряйте номер рахунків, а також ПІБ отримувача. На жаль, людська біда – не перепона для шахраїв, які створюють фейкові сторінки у соціальних мережах, замінюючи реальні реквізитні дані на власні. Тому просимо переказувати кошти виключно отримувачу Зажицькому Дарію Руслановичу.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook