У Нововолинську біля місцевого ресторану офіціантка побилася з відвідувачкою. 

Читайте також: На Волині компанія чоловіків "відбивала" у патрульних затриманого товариша

Про це повідомляє Аліна Шевчук на своїй сторінці у "Фейсбуці"

Інцидент трапився у закладі "Околиця", дівчина розповіла, що прийшла до закладу з друзями, аби відпочити. Однак того вечора на вулиці сталась бійка між хлопцями. 

"І так, всі повиходили на вулицю дивитися на цю картину, я сиділа на лавці і нічого не робила по суті, спочатку пробувала забрати хлопців, але знаєте цих чоловіків, ще й сама б отримала, якщо б влізла", – розповідає Аліна Шевчук. 

Однак згодом, за словами дівчини, до неї підішла одна з офіціанток закладу і звинуватила її у бійці хлопців. 

Читайте також: Свавілля поліцейських на Волині: батька та восьмеро його дітей серед ночі викидають з автомобіля, − ЗМІ

"Але це все дрібниці, бо потім вона почала мені виривати волосся. Звичайно, що і я пробувала щось зробити, не пам'ятаю чи щось вийшло, але потім на декілька секунд мене, ніби виключили, я тільки пам'ятаю , як знайомий мене забирав звідти і як я просто плакала. Потім мені розказали, що вона мене вдарила НОГОЮ В ГОЛОВУ!!! А я то думала, чого болить голова, і, до речі, ще не перестала", – розповіла Аліна Шевчук. 

Щодо такого інциденту дівчина написала заяву в поліцію. 

"Багато хто жаліється на бійки, які проходять там часто.Я працюю в такій самій сфері, як і ця дівчина. Якби я таке зробила, то мене б одразу звільнили, а про свою зарплату, щоб забрати я взагалі мовчу, бо персонал є обличчям закладу. Ніколи б я не дозволила собі хамити, а то й бити людей! Бо вони не до мене додому прийшли, а в заклад відпочити, випити, поїсти. І це все репутація! Яка у Вас буде репутація з такими сутуаціями?" – обурюється дівчина.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter