Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook опублікував частину відео допиту затриманого за загрозу підірвати міст Метро Олексія Белько.

Читайте також: Перша реформа нового Кабміну: у поліції забрали частину функцій

Глава МВС зазначив, що буде клопотати про мінімальне покарання для Белька, оскільки той здійснив "найдурніший вчинок" в стані наркотичного сп'яніння.

"Але, послухавши і зрозумівши його історію, хочу сказати − це наша з вами відповідальність теж... Хочу, що б з'явився шанс у цієї людини! Шанс почати заново і "жити нормальним життям", як він каже...", − написав Аваков.

На відео Белько розповідає, що за ним велося стеження і він визнає, що був під дією наркотиків.

"Людей на мосту не було. Я попросив спочатку ввічливо за мною не їхати. Потім вистрілив у бруси... Я перебуваю в стані наркотичного сп'яніння. Колов наркотики собі, тому що мені не давали спати шість діб", − сказав Белько.

За його словами, він не погрожував вчинити вибух, а вибухівки у нього не було взагалі.

"Опору не чинив, вибухівки в моїй машині не було і бути не могло. Ця акція була просто щоб від мене відчепилися, і я жив своїм життям", − пояснив він.

Також колишній боєць ССО заявив, що здався одразу після того, як побачив КОРД. В його машині, за його ж словами, були особисті речі, документи та дві одиниці зареєстрованої зброї.

Читайте також: Аваков учетверте став главою МВС

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook