Станом на 15 годину 17 листопада від мандата депутата Волинської обласної ради відмовилися шестеро людей із тих, що перемогли на виборах. Про це розповів голова Волинської обласної територаільної виборчої комісії Іван Лазорко, пише ВолиньPost.

Читайте також: Стали відомі офіційні результати підрахунку голосів на виборах мера Луцька

За його словами, заяви про відмову від мандата написали здебільшого ті, хто переміг на виборах депутатів до двох місцевих рад й зробив вибір не на користь обласної.

Тож, від депутатського крісла в обласній раді вже відмовилися:

Бадзюнь Віталій Миколайович ("Європейська Солідарність") (у зв’язку з перемогою на виборах депутатів Нововолинської міської ради);

Разумовський Андрій Русланович ("За Майбутнє") (у зв’язку з перемогою на виборах депутатів Луцької міської ради);

Захарчук Наталія Володимирівна (Аграрна партія України) (не пояснювала причину у заяві);

Левчук Ольга Ростиславівна
 (Аграрна партія України) (не пояснювала причину у заяві);

Яручик Микола Олександрович ("Європейська Солідарність") (у зв’язку з перемогою на виборах депутатів Луцької міської ради);

Гузь Ігор Володимирович (чинний народний депутат України).

Зауважимо, що, ймовірно, він мандата депутата Волинської обласної ради відмовляться також і інші чинні нардепи, що перемогли на виборах – Ігор ПалицяІрина КонстанкевичСтепан ІвахівВячеслав Рубльов. Усі вони йшли на вибори від партії "За Майбутнє".

Читайте також: Ігор Поліщук впевнено переміг у другому турі виборів та став мером Луцька

Нагадаємо, 9 листопада, на вечірньому засіданні Волинської обласної територіальної виборчої комісії офіційно оголосили результати виборів до Волинської обласної ради.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook