Шановні співвітчизники!

Щиро вітаю з Днем Конституції України!

Основний Закон Української Держави – це втілення ідеалів свободи і справедливості, головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України.

Конституція є одним із визначальних факторів розвитку української державності та українського суспільства, в основі якого – непорушне верховенство права і закону.

Лише на шостому році Незалежності, 28 червня 1996 року, Україна законодавчо закріпила своє прагнення розвивати і зміцнювати могутню, демократичну, соціальну, правову державу.

Усі ці роки Конституція залишається запорукою стабільності України, гарантуючи великі можливості та права для вільної розбудови держави. Реалізовувати їх – наша спільна справа.

Тож нехай Основоположний Закон лишається тим дороговказом, який гарантує державі суверенітет, суспільству – консолідацію, а кожному громадянину – створення належних умов для всебічної самореалізації.

Бажаю нам усім згуртованості навколо національної ідеї, щирого патріотизму і високого рівня громадянської свідомості. Будьмо мудрими і сильними!

З повагою

народний депутат України, лідер партії "За майбутнє", засновник Фонду "Тільки разом" Ігор ПАЛИЦЯ