Низка регіонів України досі перебуває під ризиком виникнення повторних спалахів коронавірусної інфекції.

Читайте також: На Волині від COVID-19 померло двоє людей (статистика по районах)

Йдеться насамперед про Закарпатську, Рівненську, Волинську, Львівську, Івано-Франківську області. Про це в інтерв’ю Сьогодні розповів головний санітарний лікар, заступник очільника МОЗ Віктор Ляшко.

"Це ті області, в яких найбільше госпіталізовано хворих. Ми бачимо такі ризики і працюємо із цими регіонами", – пояснив він, підкресливши, що там, зокрема, можуть зіштовхнутися із нестачею ліжкомісць.

За словами Ляшка, довгий час була на піку захворюваності на COVID-19 і Чернівецька область, однак нині кількість активних хворих на 100 тисяч жителів там постійно зменшується. Тож область виходить на показники, які дозволяють пом'якшити карантинні заходи.

Що ж до регіонів, які перебувають у зоні ризику, головний санітарний лікар також зазначив, що нещодавно з ними фахівці МОЗ провели селекторну нараду щодо питань боротьби з поширенням коронавірусної інфекції.

Читайте також: В Україні збільшилась кількість хворих на коронавірус (статистика)

"Для цих областей потрібно було розповісти, як це робиться, щоб не постраждали медики, щоб вони були захищені й забезпечені засобами індивідуального захисту", – додав Ляшко.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook