На Волині тривають роботи з облаштування нового покриття на дорозі М-19 Доманове (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на Бухарест): дорожники закінчили вкладати ще сім кілометрів нового асфальтобетонного покриття.

Читайте також: На Волині вантажівка з'їхала в кювет і застрягла

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Ремонтні роботи відбуваються на семи відтинках шляху по обидві сторони від Ковеля. З майже 54 км дороги М-19, що наразі відновлюють, фінішне асфальтування провели більш ніж на 31 км, ще понад 21 км встелені першим шаром асфальту.

На окремих ділянках ремонту роботи проводять і вдень, і вночі. Одна з них пролягає між селами Секунь та Мислина і має протяжність 7,7 км. 

Роботи на цьому відтинку стартували наприкінці березня поточного року, а днями тут завершили влаштовувати верхній шар покриття зі щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші. Тепер новий дорожній одяг влаштований на понад 7 км. Також заасфальтовані з’їзди з дороги та в’їзди у двори.

Лишився невеликий відрізок, який  буде відновлений по завершенню робіт з ремонту мосту, що поблизу села Секунь. Саме над цим нині працює бригада мостовиків.

Водночас тривають роботи з перевлаштування водопропускних труб, влаштування тротуарів та інші. 

На фото – фінішне асфальтування автошляху М-19 на ділянці Секунь – Мислина.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook