Волинські гірники отримають зарплату за два місяці, яку їм заборгували.

Читайте також: Інвалідність та безробіття: лікарі дали невтішний прогноз травмованим волинським гірникам

Про це йдеться на сторінці ДП "Волиньвугілля" у фейсбук.

16 серпня надійшли кошти за бюджетною програмою «Реструктуризація вугільної галузі» на погашення заборгованості із зарплати в розмірі 11537,7 тис.грн. за квітень-червень 2021 року усім працівникам ДП «Волиньвугілля» та на виплату поточної заробітної плати в розмірі 2387,0 тис.грн. (липень 32% ) промислово-виробничому персоналу ВП «Шахта «Бужанська».

Документи на виплату заробітної плати надані в Управління Державної казначейської служби у місті Нововолинську та опрацьовуються.

"Звертаємо Вашу увагу, що за рахунок бюджетних коштів за бюджетною програмою «Реструктуризація вугільної галузі» на погашення заборгованості із зарплати будуть проведені виплати, що належать до фонду оплати праці (відповідно до Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 13.01.2004 № 5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27.01.2004 за № 114/8713), крім заробітної плати ВП «База відпочинку «Шахтар», оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності, сум вихідної допомоги, інших виплат, джерелом погашення яких є кошти від реалізації вугільної продукції", – йдеться у повідомленні.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook