Волинянка Тетяна Куценко, яка бореться з раком починає 11 курс лікування. Для цього їй необхідна фінансова допомога, аби придбати дороговартісні препарати.

Читайте також: Маленька волинянка потребує допомоги небайдужих людей для боротьби зі страшною хворобою

Рік для онкохворої волинянки Тетяни Куценко минув недаремно: завдяки правильному лікуванню зникли метастази, які були у печінці і легенях. Молода мама двох дітей вдячна людям за допомогу й просить не залишати її сам на сам з недугою на півдорозі до одужання.

"Ні в печінці, ні в легенях їх немає. Залишились тільки сліди від них. У печінці без втручання Бога взагалі таке не можливоґ", – пише її мати Людмила Цимбалюк у Facebook.

Жінка розповідає, що для того, аби метастази не розвивалися, дочці потрібно приймати два препарати: ібранс і летрозол. Щомісяця на них сім'я витрачає 44 тисячі гривень, яких самотужки назбирати не в силі. Тому просить допомоги у небайдужих людей.

У свою чергу сама Тетяна Куценко дякує всім, хто відгукнувся та допоміг їй. Завдяки небайдужим людям у неї триває одинадцятий курс прийому дороговартісних препаратів.

"Щастя в простих речах: жити одним днем,мати можливість дихати,бачити,ходити,насолоджуватися кожною травинкою, кожною порою року, можливістю бачити рідних людей, і вірити, що буде ЗАВТРА! Дякую усім хто допомогав, допомагає від щирого серця! Нехай Боженька Вам допомагає у всьому, береже Вас і Ваші родини! У мене йде 11 курс прийому тергетів "Ібранс" завдяки Вам!", − пише в соцмережах Тетяна.

Вигідніше хімії, які вбивають не тільки хворі, як таргети, а й здорові клітини, садять серце та нирки, інші органи і людина довго не витримає будь-яка, це зрозуміло...

Ми всією родиною постійно дякуємо усім, хто долучився і долучається до збору коштів, навіть коли перераховують 1 грн. Хай Господь Вам поверне вашу доброту сторицею,береже Вас та Ваші родини! А зараз, щоб моя хвороба не повернулася, я мушу надалі приймати таргет "Ібранс".

Підтримати молоду маму можна, надіславши кошти на картку ПриватБанку 5168 7573 9648 7623 (Куценко Тетяна).

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook