Дороговартісної операції на серцевому клапані потребує 28-річна Оксана Васютич з Нововолинська.

Читайте також: На Волині онкохворій жінці потрібна фінансова допомога

Молодій мамі поставили діагноз: мінтральна недостатність ІІІ ступеня, обрив хорди задньої стінки, вторинний інфекційний ендокардит. Інфекція руйнує серцевий клапан. Часу обмаль, адже руйнує серцевий клапан, пише БУГ.

За вихідні вдалося зібрати 100 тисяч гривень. Родина дуже вдячна усім, хто долучився до допомоги. Та змушені просити знову, адже потрібно ще 30 тисяч.

Читайте також: Волинянин потребує допомоги для боротьби з важкою хворобою

11-го березня Оксана з чоловіком поїхали на обстеження в Київ в інститут серця. Вони звернулися до лікаря Бориса Тодурова. Дівчина розповідає, що до нього їде багато людей, деякі навіть змушені чекати місяці на операцію.

"Лікар погодився мене оглянути. Побачив, що ситуація потребує нагального вирішення, потрібно якнайшвидше прооперувати. Вже пройшла певні обстеження, попереду ще аналізи. Днями мають прооперувати. Тут все платне. Сама операція коштує 110 тисяч, післяопераційна реабілітація – 20 тисяч.

Ми навіть не очікували, що люди так відгукнуться. Дуже вдячні за допомогу. Змушені звертатися знову, адже не вистачає ще 30 тисяч", – розповідає Оксана.

Оксана має інвалідність ІІІ групи з дитинства. У 12 років у неї виявили ваду серця. Двічі на рік дівчина проходить періодичне лікування. Стан ускладнився під час вагітності. Оксані навіть казали не народжувати. Та про операцію ніколи не йшло мови, проводилася періодична терапія. Та коли серце вразила інфекція, з’явилася загроза життю.

Оксана разом з чоловіком виховує 6-річну донечку. Чоловік Дмитро працював на шахті № 1, та в вересні 2018 року отримав травму спини, коли стався обвал породи, втратив працездатність

Усі небайдужі, хто має змогу допомогти молодій мамі, можуть перерахувати гроші на картку ПриватБанку 4149 4390 0746 3262 (Оксана Анатоліївна Васютич).

Номер телефону для додаткової інформації 068 21 42 670 (чоловік Оксани Дмитро).

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook