На українсько-польському кордоні триває акція протесту.
Читайте також: "Це результат законів, які прийняла ВР": на Ягодині заблокований рух транспорту, довжелезні черги з обох сторін (відео)
Про це повідомляє журналіст Євген Плінський.
"Ягодин та Устилуг повністю перекриті людьми. Поліція звозить свої сили. Протестуючі все прибувають, везуть колеса, але конкретних вимог поки немає. Поки загальне невдоволення введеними правилами розмитнення", − йдеться у повідомленні Євгена.
Як повідомлялось раніше, 24 листопада на пункті пропуску "Устилуг" стався справжній транспортний колапс. Міст через річку Буг заблоковано з української сторони. За словами людей, перед мостом рух блокують озброєні прикордонники. Не пропускають авто через міст ще з 14:30 години. Тільки о 19:30 розпочали пропуск 10-15 авто в дві сторони.
25-го листопада на пункті пропуску "Ягодин – Дорогуськ" заблокований рух транспорту, сформувалися довгі черги з автомобілів з обох сторін.
Читайте також: Волинські прикордонники пояснили, чому не працює ПП "Ягодин"
Відео можна переглянути ТУТ.
Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter
Коментарі
вася
25.11.2018 15:26:29
розігшати!!!!
вася
25.11.2018 15:27:03
беркут де???
Ігор
25.11.2018 16:39:35
розігнати уродів. хотіли все життя халяви? тепер заплатите сповна!
Проходив мімо
25.11.2018 17:12:34
Ну ти і неадекват, з тебе держава нізащо дере бабкі за розмитення (якого ніде в світі немає), а ти лох ведешся...
Мама
25.11.2018 17:31:55
Дурень, лижи п'яти , розмитнення скрізь декілька сотень баксів, а в нас тисячі. І де вони? В медицині ?Науці? Освіті? Холуй.
Анонім
25.11.2018 17:13:12
Це власть проклята халява. Де є дурацка розтаможка. Живу в Празі купила машину в Германії поставила на учет за 300 евро. Це на европейські ціни.
1
25.11.2018 17:39:50
Бо в ЄС нема кордонів. Спробуйте купити машину з Норвегії, чи Швейцарії.
Анонім
25.11.2018 21:55:21
У нас машина з Норвегії. Які проблеми? Спокійно завезли через Польшу.
Анонім
25.11.2018 17:15:10
І взагалі а чим маютт люди платити. Люди ніщі. Кожен рік їду в Кейптаун. І бачу, що негри живутьлучше.
Тарас
25.11.2018 17:20:36
Підтримую. Надто дороге розмитнення. Потрібно більше протестів.
Виктор
25.11.2018 17:52:52
В Европе страховка 1000 евро
Коля
25.11.2018 18:46:08
Бляхарі просто псують життя реальним туристам, які змушені стояти в колейці годинами
Олег
25.11.2018 19:46:47
Да, загнав "бідняк" ренджа чи ікса на бляхах, а зараз хоче його розмитнити за 100 євро?
Наталія
26.11.2018 06:46:14
Прочитавши коментарі -хочу виділити один U Ігор Вчора о 16:39 розігнати уродів. хотіли все життя халяви? тепер заплатите сповна! Це можна трактувати- ваші діти хочуть кожен день їсти???!це розкіш! Вигнати уродів з хати! І тебе нахер з цієї країни,бидло!!!спочатку загнали в глухий кут,а потім ще всяке лайно в ФБ срати буде!!!
галя
26.11.2018 09:15:44
Нехер їздити на євробляхах в Україні,
Анна
26.11.2018 09:54:18
Галя а ви знали що порошенко навіть хоче ввести налог на українські машини, якщо машина старша 5 років, 30 тисяч в рік. Та не лише евробляхи будут платити а і такі як ви, розумні. А я живу в Європі а приїжают до своїх батьків на своїй машині з европи та також не можу заїхати в гості.