Пропонуємо негласний кодекс правил поведінки на корпоративній вечірці, який допоможе весело провести час і не перетворити святкування на низку конфузів.
1. Повечеряйте заздалегідь.
Всім відомо, що на корпоративних вечірках не завжди є достатня кількість їжі для великого колективу. Подбайте про почуття голоду заздалегідь, щоб не переслідувати офіціантів в той час, коли вам треба спілкуватися з колегами. При цьому виберіть правильну їжу перед вечіркою і переконайтеся, що ви не п'єте натщесерце.
2. Поговоріть зі своїм начальником раніше.
Якщо на вечірці вам потрібно поговорити з босом, зробіть це якомога раніше, поки ви обидвоє тверезі. На початку гулянь ви менш схильні говорити що-небудь дурне, а ваш бос з більшою ймовірністю запам'ятає розмову. У міру розвитку вечірки «знижуйте градус»: спочатку поспілкуйтеся з першими людьми компанії, а далі шукайте співрозмовників вниз по сходах офісної ієрархії. До кінця вечірки можете передати свої досвід і мудрість стажистам.
3. Спілкуйтеся позитивно.
Коли всі ваші колеги будуть разом в невимушеній обстановці, може виникнути спокуса влаштувати гурток скарг і пліток. Озвучування образ завжди здаються хорошою ідеєю, особливо коли ви п'єте, але скарги в компанії не тих людей може принести вам шкоду в майбутньому. Дотримуйтеся приємних, нейтральних тем, якщо не впевнені, чи можете довіряти колегам, що ті не розкажуть про ваших скарги начальству або іншим членам колективу.
4. Пийте не більше, ніж зазвичай замовили б собі в барі.
Одна з граней людського стану - це захоплення від відкритих барів. Відкритий бар - своєрідне «святилище», і багато учасників святкування поступаються його силі. Але не пийте три порції віскі, якщо зазвичай випиваєте три келихи пива, тільки тому, що він безкоштовний. Це не вечір перевірки своїх меж.
5. Пийте воду.
Ми всі знаємо це: один стакан води за кожен випитий напій, але все ж це рідко трапляється. На фундаментальному рівні ми заздалегідь запрограмовані на сором, коли хтось запитує нас на вечірці «Ви що, п'єте воду?» Трюк полягає в тому, щоб замаскувати її: замість того, щоб замовляти алкоголь, візьміть газовану воду з невеликою кількістю біттера. Це буде схоже на щось алкогольне, щоб заспокоїти незгідних, і додатково матиме хороший ефект для вашого живота.
6. Подружіться з ким-небудь новим.
Офісна вечірка може стати можливістю познайомитися з ким-небудь новим, з ким ви, можливо, ніколи не зіштовхнетеся в коридорах або кабінетах компанії. У неформальній атмосфері, за дружніми розмовами ви можете знайти безліч спільних тем з тими, чийого імені навіть не знали.
7. Не танцюйте.
Навіть якщо ви зазвичай насолоджуєтеся танцями і є непоганим танцюристом, в умовах корпоративу вам краще дивитися з праведним несхваленням на «диявольські танці» на танцполі. Коли ви прокинетеся після офісної вечірки, повільно тверезіючи і відтворюючи в пам'яті жахи вечора, ви ніколи не пошкодуєте, що не танцювали.
8. Якщо ви берете з собою пару, підготуйте її.
Ваш офіс - делікатна екосистема, наповнена рослинами, світлом і різними істотами, які всі впливають на спільне існування. Ваша половинка, яка часто не пов'язана з цією частиною вашого життя, що займає вісім таємничих годин щодня, знаходиться по іншу сторону скла, не усвідомлюючи тендітну динаміку, яку необхідно підтримувати, щоб зробити робоче місце, якщо не живим, то, принаймні, терпимим. Використовуйте дорогу до місця вечірки, щоб коротко розповісти про складну офісну політику.
9. Не йдіть останнім.
У деяких людей є мудрі стратегії походу на корпоратив: вони приїжджають і знаходяться там строго певний час, наприклад, годину-дві. За цей час їх всі встигають побачити, поговорити з ними і трохи випити, а потім вони зникають, як Святий Миколай. Це рятує їх від бесід напідпитку і спроб спокусити колегу, а також гарантує, що вони не будуть останнім гостем вечірки.
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
коментарів немає