На Великдень, у другій половині дня 2 травня, пройде невеликий дощ.

Читайте також: Великдень 2021 в Україні: історія, традиції і дата свята

Про це заявив український народний синоптик Леонід Горбань, передає OBOZREVATEL.

"Температура повітря в першу десятиденку травня триматиметься на рівні 19-21 градуст тепла. Так триватиме до 13 травня. Потім різко потеплішає і вже до 18-19 травня дійде до 22-24 градусів", – розповів він.

До кінця місяця додасться ще 3-4 градуси – в цілому температура триматиметься на рівні 25-27 тепла. 8-9 травня можливий дощ, а ось після 22 числа дощу вже не передбачається.

"Але якого б числа не відзначався Великдень, на 5-й, 17-й і 33-й день після неї завжди йдуть хвилі похолодання", – зазначив синоптик.

Читайте також: Як зробити ідеальну глазур для пасок, що не обсипається і не липне

За словами Горбаня, червень в центрі України буде прохолодним: з 6 по 12 число можливий різкий підйом температури, а ось після 12-го вона опуститься до 22-25 градусів і протримається до кінця місяця.

Прогноз погоди на травень в Україні

Народний синоптик зазначає, що традиційної травневої спеки цього року не буде.

"Великдень випадає на 2 травня. Сонце посилає на землю 94 хвилі. Не буває 93 або 95. Це свої закони. Відповідно розрахунок хвиль йде від Великодня, якого б числа вона не була. Після Великодня йде 5-а хвиля, 17-а хвиля, 33-я хвиля – це хвилі похолодання. Значить травень буде прохолодним і такої спеки, яка зазвичай буває в травні, вже не буде", – підкреслив Горбань.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook