Останій раз ви авторизувались через "%social%"

"Заберемо Білорусь і Україну": Жириновський зажадав створити нову державу під керівництвом Росії

вівторок, 17.09.19  20:12

Скандальний російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський закликав створити під керівництвом Росії нову державу, включивши туди Білорусь і Україну.

Читайте також: Жириновський заявив, що у листопаді Росія захопить Київ та перейменує Україну

Своєю позицією після повідомлень російських ЗМІ про створення конфедеративної держави поділився він у своєму Telegram-каналі, передає OBOZREVATEL

"Олександр Григорович Лукашенко може зараз зробити історичний крок. Давно пора возз'єднати Росію і Білорусь як одну єдину державу. Навіщо вигадувати: а давайте спочатку митницю або спочатку тарифи. Білорусь розквітне, коли ми знову станемо одною державою", – написав він.

Жириновський запропонував "дати вільний рух людей, єдиний рубль, який буде сильнішим за євро, тому що забезпечений величезними ресурсами".

"І з Україною те ж саме. Адже Росія історично складалася з Великоросії і Малоросії. У корені це одне і те ж – Русь. Ми історично жили разом, а зараз потрібно лише відновити це", – висловився він.

Скандальний політик зробив також заяву про мову.

Читайте також: "Захлинуться ріками крові": Жириновський вибухнув погрозами на адресу українців у прямому ефірі (відео)

"Де захочуть говорити по-білоруськи – будь ласка. По-українськи – будь ласка. Повинні зберегтися національні газети, театри, школи. Але зручніше все-таки використовувати спільну мову. Я добре пам'ятаю радянські часи. Тоді багато неросійських за національністю із задоволенням говорили по- російськи. Наприклад, я часто бував в Абхазії. Там живуть грузини, абхази, росіяни, естонці, вірмени, і всі говорять між собою по-російськи. Не вчити ж їм по 5 мов? А національність взагалі не потрібно вказувати, ми повинні бути просто громадянами однієї країни", – підсумував він у дусі російської пропаганди.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті?Виділи її мишкою та натисни Ctrl + Enter

Коментарі

    коментарів немає
Коментар буде опубліковано після модерації
×публікації по часу :