У 2020 році у працівників "Укрпошти" зростуть зарплати.

Читайте також: Посилки стануть розкішшю: Укрпошта підняла ціни

Найбільше це відчує керівник цього державного підприємства Ігор Смілянський. У фінансовому плані АТ "Укрпошта" вказано, що зарплата керівника цього року становитиме 1 млн 866 тис. 808 грн на місяць. 2018 року зарплата Смілянського складала майже 572 тис. грн щомісяця. 2019−го − близько 1,4 млн грн., пише ТСН.

За 2017 рік Смілянський отримав 3 млн 958 тис. 541 грн зарплати, тобто в середньому по майже 330 тис. грн на місяць. Про це тоді повідомив і сам керівник "Укрпошти", і ця цифра вказана в його електронній декларації. А ось дані за 2018 рік в реєстрі декларацій НАЗК відсутні.

"Лише ледачий не обговорив мою зарплату. Але я прихильник перетворювати ср*ч у добру справу. І так − шановні і не шановні ЗМІ. 7 лютого буде готовий обліковий листок щодо моєї зарплати за січень. 12 лютого ми вас чекаємо на Хрещатику, 22, у мене в кабінеті, щоб ви прийшли і порівняли мою базову зарплату за грудень і січень. Всю різницю я помножу на 10000 і перерахую Ользі Кудіненко в фонд "Таблеточки". Якщо ж зарплата залишилася такою ж (і це буде умовою приходу), то кожне медіа перераховує просто в моєму кабінеті в фонд "Таблеточки" 30000 гривень. Вибачте − не те, що я не довіряю ЗМІ, але гроші готівкою перевіряємо на вході. Я також готовий показати свою систему КПЕ − бонусом, якщо там що щось змінилося з грудня на січень діють ті ж самі умови", − написав Смілянський у Facebook.

Читайте також: Ціни на газ, зарплати, податки для ФОПів та нові поштові тарифи: що змінюється з 1 січня 2020

У фінплані "Укрпошти" також передбачені такі зарплати на місяць: члени наглядової ради − 128,8 тис. грн, адміністративно-управлінський персонал − 16,8 тис. грн, рядові працівники − 6 тис. грн.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook