З 13 травня відновлюють сполучення між частинами дороги «Львів-Луцьк», де обвалилася секція мосту в селі Гайок. Обласні маршрутки доїжджатимуть до обваленого моста, пасажири переходитимуть пішохідним переходом, а з іншої сторони річки Західний Буг пересідатимуть на автобус цього ж рейсу.

Читайте також: На місці обвалу мосту на трасі «Луцьк-Львів» облаштували пішохідний перехід (фото)

Про це у коментарі Суспільному повідомив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко.

Вартість проїзду не зміниться. Цією схемою будуть їздити лише обласні маршрути. Міжобласні автобуси їздитимуть через Буськ.

«Ми узгоджували графік перевезень, але це організувати не так просто, бо не кожен перевізник має на один маршрут ще по одній машині. Тому тим перевізникам, які не мають відповідної кількості машин, ми зменшимо маршрути», – розповів Юрій Бучко.

Читайте також: Прогнилий міст, який обвалився на трасі «Луцьк-Львів», за часів Порошенка урочисто відкрили після псевдоремонту (відео)

Тим часом біля місця, де обвалилася секція мосту, підрядники роблять земляний насип для тимчасового автомобільного мосту.

Після того будуть встановлювати тимчасову металеву конструкцію. Роботи з будівництва тимчасового мосту мають завершити до кінця травня.

«Зараз ми робимо об’їзну дорогу, підсипку. Возимо з шахти № 6 таку руду, яка буде на переправу для спецмашин: для швидких, для пожежних», – розповідає працівник підрядника Василь Бузар.

Після того як зведуть тимчасовий міст, одразу візьмуться за відновлення основного мосту, який обвалився. Його вартість понад 70 мільйонів гривень.

«Ми спорудимо тимчасовий міст із збірної металевої конструкції. Туди матиме можливість заїхати будівельна техніка, крани робочі. І відразу починаємо реконструкцію цього (обваленого, – ред.) мосту», – каже речник Служби автомобільних доріг у Львівській області Іван Бондар.

За словами Івана Бондара, міст мають відновити до кінця 2021 року. Його планують розширити.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook