Звабниці переконані – ніхто не здогадується про сексуальний світ, який живе у їхніх головах. Але чого вони хочуть насправді... Пише 1+1.

Читайте також: Два презервативи та спроби "закінчити вчасно": Супрун розповіла про контрацепцію

Бути "покараною"

Тема БДСМ знайома кожному, але більшість пар остерігаються невідомого. Відкрию тобі секрет – чи не кожна скромниця бачила себе на місці Анастейші під час перегляду фільму "50 відтінків сірого". Очі зав’язані, руки прикуті до ліжка, а на тілі відчуваються збудливі ляскання… Запропонуй коханій людині спробувати щось нове. Упевнена, вона не відмовиться!

Секс в екстремальному місці

У літаку? На пляжі? У кіно? Може, у ліфті? Фантазія жінок не знає меж, тому заводить їх у напрочуд цікаві закутки уяви. Ризик бути спійманими «на гарячому» ще більше збуджує і змушує йти на шалені вчинки. Головне, знайти у собі сміливість та зізнатися у відвертому пориванні, аби думки нарешті стали реальністю.

Опинитися в кайданках

Якщо панування і підпорядкування для когось – занадто, то експерименти з наручниками точно виринали у її нічних мріях. Тонка межа між ніжністю та домінуванням стерта – солодкі «тортури» розпочато. Жінка буде пручатися, проте згодом благатиме, аби вони продовжувалися якомога довше.

Читайте також: Як відсутність сексу впливає на організм: тривожні симптоми

Візьми мене негайно!

Інколи жінка дратується не тому, що й досі сердита на обранця. Просто він не прочитав її думки. А вона так хотіла, щоб усе як у кіно: розірваний одяг, палкі поцілунки і шалена пристрасть на кухонному столі.

Play Girl викликали?

Зваблива секретарка у міні-спідниці, красива лікарка у білому халатику, з-під якого видніються мереживні панчохи, або грайлива кішечка у напівпрозорій білизні. Напевно, у чоловіків та жінок ці фантазії одні на двох, тому не втрачай шансу – поділися з половинкою своїми намірами "зіграти" у дорослі ігри.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook