В указі Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави, який 9 жовтня підписав Володимир Зеленський, йдеться про заходи, спрямовані на продовження структурних економічних реформ, запровадження додаткових механізмів для прискорення соціально-економічного розвитку України, підвищення рівня добробуту населення, гармонійного розвитку регіонів, впровадження європейських стандартів життя.

Читайте також: "*буть як хлопчика": в мережу злили переписку Гончарука з Нефьодовим (фото)

Крім того, до кінця року очікується розробка урядом законопроектів щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємців, зокрема запровадження дворічного мораторію на проведення перевірок фізичних осіб – підприємців (ФОП) та пом’якшення їхньої відповідальності за порушення порядку подання звітності, пов’язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, повідомляє ICTV.

До 31 грудня 2019 року уряд також має забезпечити початок масштабної приватизації, зокрема визначення п’яти об’єктів великої приватизації.

Згідно з указом, до кінця року має бути забезпечена підготовка до запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення, зокрема включно зі створенням електронного реєстру інженерів-землевпорядників.

Читайте також: Зеленський призначив своїм позаштатним радником американського адвоката

Уряд також повинен забезпечити формування незалежних наглядових рад усіх державних банків.

Передбачається також впровадження нової об’єднаної системи керівництва та управління силами оборони, що відповідатиме стандартам НАТО, розробку структури плану оборони України.

До кінця наступного року уряд має визначити засади організації та проведення оборонного планування, управління оборонними ресурсами з урахуванням досвіду держав – членів НАТО і Європейського Союзу.

Читайте також: Оприлюднено лист, в якому Трамп запрошує Зеленського в США

 Нагадаємо, що МВФ вважає необхідним просування структурних реформ в Україні, які передбачають боротьбу з корупцією, скорочення ролі держави і олігархів в українському бізнесі.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook