Микола Тарасов, підозрюваний в жорстокому вбивстві 11-річної Даші Лук'яненко під Одесою влітку 2019 року, – змінив свідчення.

Читайте також: "Врятувати дівчинку у вас не було шансів": вбивця Даринки Лук'яненко шокував цинічною заявою про зґвалтування

Як пише "Українська Служба Інформації", про це Ніколай Тарасов заявив в Раздельнском районному суді, де 10 грудня відбулося перше засідання "по суті". Адвокат підозрюваного на з'явився, і судді перенесли слухання на 11 грудня, але Тарасов встиг зробити гучну заяву.

Він заявив, що не винен, а зізнатися у вбивстві його силою змусили поліцейські, тому він відмовляється від своїх свідчень.

Читайте також: Жорстоке вбивство 11-річної Дарини Лук’яненко: у справі, яка сколихнула всю Україну, з’явилися нові деталі

"Я її не вбивав. Поліцейські змусили мене взяти провину. Вони мене били. Скільки разів вони обшукували наш будинок, і тільки через тиждень знайшли її в ямі. Вони кажуть, що я переховав тіло. Але я цього не робив", – завив підозрюваний.

Термін утримання підозрюванного під вартою закінчується 20 грудня. 22-річному Миколі Тарасову загрожує довічне позбавлення волі.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook