Останій раз ви авторизувались через "%social%"
Боєць з Волині про АТО: «ця війна скоро не закінчиться»У Луцьку стартує стипендіальний проект «Тільки разом»Бойовики готуються захопити нове село у «сірій зоні»Як вирахувати розмір своєї субсидіїПрокурор Волині підтвердив, що в області рівень злочинності зріс на 40%Змінену Програму підтримки учасників АТО знову винесуть на розгляд сесії ВолиньрадиЛуцькі районні депутати проігнорували сесію і не прийняли програму підтримки демобілізованих бійцівВолинський суд проситиме поліцію силоміць привести на засідання винуватця ДТПУкраїнцям на неділю обіцяють грози, град та шквалиВолинський молокозавод має повернути черкаському підприємству понад 1,3 млн. грн.
 Вверх

Про "Під Прицілом"


Інформаційний ресурс „Під прицілом” – незалежне електронне Інтернет-видання, створене у квітні 2008 року. Ми поставили перед собою мету всебічно та об’єктивно висвітлювати ті події, що потрапляють в „приціл” наших „мисливців” за новинами.

Репортери „Під прицілом” працюють в усіх куточках нашої країни. Не заангажовану інформацію про новини політичного, економічного, культурного, спортивного та світського життя Ви знайдете саме у нас, адже нас не фінансують ні політики, ні чиновники.
Наш формат – лише факти та коментарі! Без суб’єктивного погляду, без надуманих версій та прогнозів.
Творчій колектив „Під прицілом” готовий до співпраці. Звертайтесь до нас за електронною адресою [email protected]

Позиція редакції не завжди може співпадати з думкою авторів матеріалів. За достовірність наданої інформації відповідає автор.