Сьогодні, 20 листопада у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі України відбулися вибори ректора.
Читайте також: У Луцьку розпочалися вибори ректора СНУ (фото)
Впевнену перемогу у першому турі здобув Анатолій Цьось – перший проректор, проректор з адміністрування та розвитку. За нього віддали 518 голосів (46,83%).
Окрім Анатолія Цьося у виборах приймали участь:
Тереза Левчук – кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії літератури та зарубіжної літератури – 52 голоси (4,7%).
Наталія Коцан – завідувач кафедри міжнародних відносин і регіональних студій, доктор географічних наук, професор – 58 голосів (5,2%).
Ігор Коцан – чинний ректор СНУ ім. Лесі Українки – 328 голосів (29,65%).
Олександр Колб – доктор юридичних наук, професор – 23 голоси (2,07%).
Анатолій Шваб – декан факультету історії, політології та національної безпеки, доктор історичних наук, професор кафедри нової і новітньої історії України – 98 голосів (8,8%).
Читайте також: Прагнучи помститись, Ігор Коцан не допустив колишню дружину до роботи у вченій раді
Віктор Шостак – доцент кафедри культурології та менеджменту соціо-культурної діяльності Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – 11 голосів (0,8%).
Окрім того, не підтримали жодного кандидата 9 осіб.
Після такого результату можна сміливо стверджувати, що професорсько-викладацький склад, структурні підрозділи, студенти та технічні працівники не підтримали чинну владу, а також той курс та здобутки, який демонстрував університет протягом усіх чотирнадцяти років.
Другий тур виборів відбудеться 27 листопада.
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
студент
20.11.2019 18:10:31
Хочу Наталію Коцан...
Коля
20.11.2019 21:34:54
Добре що не Коцан і Подляшаник
Состерігач
20.11.2019 22:08:32
Без Коцана університету гаплик. Який з Цьося менеджер? Рік,два і нема універу.
Лаборант
21.11.2019 09:09:19
Мельнійчук декан і Вірна з Федонюком агітували за Коцана і змушували голосувати за нього делегатів студентів. Звільнити їх хоча б за використання адмінресурсу у 2019 році!!! Сором і ганьба
Лаборанту
21.11.2019 09:20:11
Вони одразу брали туди своїх ручних студентів без зборів і нічого. Головна установка - за Коцана, щоб втриматися біля корита
Студент
21.11.2019 09:21:41
Агітувати хіба заборонено? Кожен за когось агітував. А як можна змусити голосувати, коли голосування таємне? Не розумію. Сором і ганьба вам!
Спостереження
21.11.2019 11:05:28
А змушувати ходити на зустрічі з Коцаном, де він мекає як баран, не може зв‘язати 2 слова до купи, бо інакше матимеш проблеми з ректоратом, то законно?
Спостережливий до спостереження
21.11.2019 12:04:38
Не поширюйте неправди!!! Ніхто нікого не змушував ходити на зустрічі. Студентство делегувало своїх представників. І що означає проблеми з ректоратом? Відрахування? Не меліть дурниць! А на рахунок мови, то хвилювання . Стільки бруду вилито, що вже сумнів бере- це ВНЗ чи клоака?
...ам
21.11.2019 13:30:54
так вду і є клоака)
Студенту
21.11.2019 11:12:39
Віталік Сніжко, ти? Гггг
Протестант
20.11.2019 21:52:31
Епоха Коцана завершується, всі ставляники і прислужники коцановські можете помало спаковувати чемодани і провітрювати після себе приміщення. Цьосю удачі!!!
Еее
20.11.2019 22:49:27
Не пакувати чемодани, а сушити сухарі на нари. Я про Падляшаника, Зоряну, Стрілку
Думаючий
20.11.2019 22:51:07
Нема в людей ні здорового глузду, ні критичного мислення. На жаль. Вже президента обрали абинеПорох. Так само й тут- абинеКоцан. А що той Цьось? Яка програма його? Або здобутки які вже є, або щось з області фантастики- зробити в гуртожитках кімнати на зразок готельних номерів . Як ви собі це уявляєте? Та їх простіше знести та побудувати з нуля. Ну, нічого, купуємо попкорн і дивимось кіно. І поговоримо через рік
Василь Бігун
20.11.2019 23:10:55
Удачі пане Анатолію!
Василь
20.11.2019 23:11:41
Удачі пане Анатолію!
3 гуртожиток
21.11.2019 03:47:00
Гірше ніж з Подляшаником вже не буде. Може нарешті наведе порядок, а без Зоряни люди перепочинуть нарешті
Працівник
21.11.2019 10:53:39
Без Зоряни порядку не буде. А Цьось зробить в 3 гуртожитку кімнати на зразок готелю. Чекайте. На китайську паску
Анатоль
21.11.2019 11:14:11
Епоха цього пройдисвіта минула. Хай іде в історію як і темні часи у які він погрузив наш вуз
До Анатоля
21.11.2019 11:53:53
А хіба мало зробив Коцан для університету? Так. Є ще багато проблем. Особливо болюча тема- гуртожитки. Не все вдається задумане реалізувати. Є ще й економічна ситуація в країні. Що те ж не останню роль зіграло. Але ж і є здобутки. Але наше моральноубоге «насєлєніє» хоче все і зразу. І якщо людина живе в достатку, то обов‘язково вкрав. А те що в людини є ще бізнес. Ні, не чули. Вкрав, бо так хтось сказав. Убожество, а не люди.
Таможня
21.11.2019 16:43:21
Джек спиртовоз бізнесмен? Коли був? Де в декларації це відображено? Барига?
Секта коцана
22.11.2019 13:07:41
Про що ви говорите? Якби Коцан ще б раз виграв, то по цеглині той університет би почали розбирати
Кухня
23.11.2019 21:30:46
Цьосю бажаю перемоги. Та нехай Стрілку жене в три шиї ! Розбазарили все що могли!