Останні роки в Луцьку вдалося зрушити з місця пільгову чергу на житло.

Читайте також: Кого на Волині першим вакцинували китайським CoronaVac (відео)

Про це повідомляє Луцька міська рада.

За цей час 13 квартир отримали спортсмени, учасники бойових дій в Афганістані, ліквідатори аварії на ЧАЕС, багатодітні родини, хто опинився у скрутних життєвих обставинах.

Ще 14 осіб забезпечено житлом в рамках виконання міської Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

Сьогодні ж ключі від нових однокімнатних квартир у новобудовах з рук міського голови Ігоря Поліщука отримали четверо лучан.

Це – учасники бойових дій у Республіці Афганістан Микола Панкевич та Володимир Нагорнюк, які перебували в пільговій черзі ще з 1986 року.

Квартиру соціального призначення отримала Світлана Задреко. У ній вона проживатиме разом зі своїми двома синами, один з них з інвалідністю з дитинства. Нині родина мешкає у ветхому будинку.

Читайте також: Детектив з сюрпризом: волинянка знайшла у книжці 8 тисяч гривень

Також квартиру соціального призначення отримала й Наталія Свереда, яка є особою з інвалідністю з дитинства першої групи й зараз винаймає житло.

Ігор Поліщук привітав лучан з цією важливою подією, адже вони не один рік перебували на черзі, щоб поліпшити свої житлові умови. «Напевно у окремих з вас уже й надії не було на отримання помешкання, адже на черзі стояли не один десяток літ. Проте, ми працюємо і намагаємося робити максимум для того, аби ті люди, які заслужили житло, його отримали. Бажаю щасливого життя у нових помешканнях, аби ви відчували там радість і спокій», – додав він.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook