У Луцьку фестиваль стріт-арту "оживляє" сірі стіни міста (фото), Де на Волині майорить найбільший державний прапор України (фото),  Сільгоспвиробництво на людських кістках: виставили на аукціон землі, де захоронено понад тисячу волинян (відео), Перестріли біля медзакладу: головній лікарці ТМО на Волині погрожували невідомі, У Луцьку урочисто підняли синьо-жовтий стяг (фото) – такими були головні новини Волині у неділю, 23 серпня.

Читайте також: У місті на Волині чоловік побив поліцейського

Де на Волині майорить найбільший державний прапор України (фото)

Державний прапор України, що майорить над гостинним двором "Злагода", що знаходиться в селі Шклинь Горохівського району є найбільшим у Волинській області.

Уже більше 10 років величний прапор майорить над закладом. Щороку піднімають його ввись батько та син – Микола та Володимир Линчуки

Унікальність цього стяга в тому, що він найбільший на Волині, хоча, дехто вважає, що можливо й в Україні. Розміри полотнища сягають 3х5 метрів, тож ним здалеку милуються всі, хто рухається трасою. 

Щоб помилуватись такою красою, на узбіччі "Злагоди" зупиняються навіть громадяни інших країн, таких як Польща, Білорусь, Словаччина та інші.

Сільгоспвиробництво на людських кістках: виставили на аукціон землі, де захоронено понад тисячу волинян (відео)

Сільгоспвиробництво на людських кістках. На території, де загинула понад тисяча волинян, тепер будуть фермерські угіддя, адже землі виставили на аукціон. Останки ж людей і досі лежать за селом Гайове Ківерцівського району – тіла загиблих ніхто не шукав навіть за незалежності України. Нині ж там пам’ятний знак, та й той можуть відшукати хіба що місцеві.

Про те, що відбувалося на цих землях, тутешні люди десятиліттями мовчали. Так радянська влада стирала нашу історію. Якщо хтось і згадував, що відбулося тут в 1943 році, то в сімейному колі й пошепки.

Історики розповідають, що у міжвоєнний період та під час Другої світової війни тут, за селом Гайове, було чималеньке поселення польських колоністів – понад 20 тисяч осіб. Аби прохарчуватися, грабували навколишні села: забирали в українців і землю, і всі пожитки. За селян заступилася Українська Повстанська Армія.

Перестріли біля медзакладу: головній лікарці ТМО на Волині погрожували невідомі

Головному лікарю КП "Володимир-Волинського ТМО" Тетяні Ващук погрожували та спробували залякати. Двоє чоловіків перестріли її на території лікарні після робочого дня.

Тетяну Ващук після робочого дня на джипі темного кольору перестріли з погрозами двоє чоловіків: один – чорнявий, років до 30, другий – старший на вигляд, сивуватий, кремезної статури.

Журналісти звернулися до головного лікаря ТМО за коментарем – вона підтвердила дану інформацію. Додала, що один з чоловіків здався їй візуально знайомим. Тетяна Ващук заявила, що звертатиметься до правоохоронців.

Читайте також: У Луцьку проходить унікальний захід – фестиваль стріт-арту "Lutsk Wallking" (пряма трансляція)

У Луцьку урочисто підняли синьо-жовтий стяг (фото)

Щороку свято Дня Державного Прапора України розпочинається із урочистої церемонії підняття синьо-жовтого стягу перед будівлею Луцької міської ради.

В урочистостях взяли участь перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступники міського голови Костянтин Петрочук та Ірина Чебелюк, заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич, радник міського голови Ігор Поліщук, депутати та керівники структурних підрозділів міської ради, представники громадських організацій.

У Луцьку фестиваль стріт-арту "оживляє" сірі стіни міста (фото) 

У Луцьку триває дводенний унікальний фестиваль стріт-арту "Lutsk Wallking", який зібрав понад два десятки талановитих художників з різних регіонів України. Зазначимо, що даний проект реалізовує Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом" за підтримки Українського культурного фонду.

Художники приїхали до обласного центру Волині, аби надати місту нових кольорів, прикрасити сірі стіни своїми роботами та познайомити лучан з вуличним мистецтвом. 

У другий день фестивалю, художники працюють на двох локаціях: вулиця Рівненська та Єршова.

На Рівненській працюють чотири художники, які своїми унікальними роботами прикрасили одну з стін.

Як розповів один з учасників фестивалю – художник-ілюстратор з Києва, який має 20-річний стаж у створенні графіті – Влад, що його сьогоднішня робота, це – імпровізація.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook