Відкриття кордону України можливе за умови спокійної епідеміологічної ситуації в країні та відкритих кордонів сусідніх країн.
Читайте також: У Мінінфраструктури повідомили, коли та за яких умов українці зможуть поїхати у відпустку
Зараз закриті всі кордони країн-сусідів і, зважаючи на це, навіть за умови відкриття українського кордону, ніхто б не зміг заїхати чи виїхати. Про це каже прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передає РБК-Україна.
Він також додав, що приймаючи рішення щодо кордону, Україна буде дивитися на кроки країн-сусідів та інших європейських країн щодо цього питання.
Читайте також: У Євросоюзі розповіли, коли зможуть відкрити кордони
"Залежно від того, як будуть відкриватися їхні кордони, можна додавати 30 днів і приблизно розуміти, що, імовірно, такі самі дзеркальні заходи будуть і в Україні, якщо в нас буде спокійна ситуація", − пояснив він.
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
Анонім
22.04.2020 13:27:55
Брехня!!!
Злий
22.04.2020 16:55:07
А жрать что будете керовані мозком з дупі. Свої вілли продавати будете щоб пересічних українців нагодувати тимиж продуктами з ваших АТБ
Аватар
22.04.2020 17:55:10
Кордон України буде відкритий не раніше липня
Анонім
22.04.2020 20:36:00
Я ТАКЕ ЧУЛА ШО КОРДОН УКРАЇНИ БУДЕ ЗАКРИТИЙ НА ЦІЛИЙ РІК, ТАКЕ ВСІ ГОВОРЯТЬ.
Закарпаття
22.04.2020 18:34:26
Вони хотят оби ніхто не виїхав, а робив в Україні за копійки. Що дадут кредит безвідсотковий для розвитку с/г, малого бізнесу. Забули, що заробітчани несуть ту копійчину в Україну а не з неї. Хто хоче робити на держслужбі у 7- 10 тис.хто? А на стройці за 10 від зорі до ночі? Кому треба пустої України. Не відкриют кордон люди відкриют самі.будьте прокляті.у мене сімя розпалася за малу зарплату службовця.щоб ви поздихали хабарники і злодії.
Анонім
22.04.2020 18:58:14
Що сплачував податки? Хочеш кучераво жити...Вчися на мізер...привіз то для себе а не в державну казну...
Анонім
22.04.2020 19:11:31
Шо дебіл кожні 20грн з100 витраченоі на будь які товари іде в бюджет ПДВ!!!!!!!!! о
Анонім
22.04.2020 23:59:16
А скільки іде в бюджет із службовця чи підприємця із кожних 100грн фактичної зарплати? Не кажучи про пенсійний фонд.
Закарпатець
23.04.2020 19:09:59
Так. Сплачував і спласую. А ти платиш?
Людмила
22.04.2020 21:35:07
А чого верталися в Україну,хай би там були,а тепер щей зарази навезли
Анонім
22.04.2020 22:21:16
Іди лічитися тупориле созданіє
Олька
22.04.2020 22:35:05
Сама ти зараза
Анонім
23.04.2020 01:49:54
Це заробітчани завезли заразу чи туристи?В мене більше 1000 знайомих заробітчани і всі здорові.
Анонім
23.04.2020 15:10:36
Заразу привезли самі ж депутати з закордонних відпочинків
Анонім
23.04.2020 09:55:33
Зоробітчани невід доброго життя їздять закордон Якби в Україні була робота і оплачували нормально то я впевнена ніхто неїхав би за кордон
Анонім
23.04.2020 10:16:30
Людмила ты идиотка!!!!
Анонім
23.04.2020 16:07:18
Марія.Ті хто повернувся в Україну вони Безтолкові люди.
Наталіч
24.04.2020 01:19:17
Якщо хтось і зараза,то не не будемо показувати,,пальцьома"
Анонім
22.04.2020 22:25:59
За що жити людям
Вася
22.04.2020 22:27:09
Мдааа...
Марина
22.04.2020 23:03:19
А нічого що квитки закордон і звідти продаються зараз з 24.04?
Анонім
22.04.2020 23:24:34
Ти придурошна як би не заробічани то ти малабе дупо
Nataha
23.04.2020 19:56:37
Ви заробітчан поцілуйте міцно в ....писок... Ніхто нікому не забороняє їхати до Польщі,і вже мовчіть,що заробітчани завезли зарази. З ваших родин не має нікого за кордоном????? Сумніваюся,..кум,брат, сват, сестра,тато,мама і так далі.
Андрій
23.04.2020 05:41:52
Для багатьох людей робота закордоном це основний заробіток люди їдуть закордон бо кожен хоче щось собі заробити якщо кордон буде довго закритий то ті люди які їдуть закордон вони всі збунтують
Олег
23.04.2020 07:06:17
Нарешті збулась мрія закарпутта . Він зможе пожити в будинку який все життя будував
Ґалина
23.04.2020 08:01:12
Відкривайте ґраниці, бо здлхните з ґододу. Депутати не здохнуть, бо мають бабло. Люди, робім революцію, бо буде ґолод з вашим карантином.
Патрот
23.04.2020 19:12:32
Ви вже робили революцію і до влади прийшли олігархи.
Пушкін
23.04.2020 08:43:39
Тільки революція І тільки кров'ю розженем ту бидлоту Підходить той час
Ас
23.04.2020 09:09:04
Всі чиновники продажні.простий народ їм до одного місця.
Калина
23.04.2020 09:18:04
Боже допоможи нам!
Вася
23.04.2020 12:02:37
То все спеціально зроблено. І вірус вони самі зробили, а тепер крутять мутять щоб людей загнати як подалі в прірву щоб потім рабами було легше керувати. Будуть люди працювати за копійки.
Анонім
23.04.2020 15:12:41
Заразу привезли депутати з закордонних відпочинків, але не стільки тієї зарази є скільки паніки, страху і ненависті,люди схаменіться
УКРАЇНА
23.04.2020 15:32:57
Назвіть мені хоч одну особу, яка хоче залишати родину і їхати за кордон?
Мама.
23.04.2020 17:50:50
Людмила .Зараза це і є ви.вас жаба душить що люди заробляють гроші за границею...ви .....
Калина
23.04.2020 18:14:00
Людмила не з цієї епохи живе в ілюзії життя не бачила
Закарпатець
23.04.2020 19:10:59
Майже вся молодь в якої батьки звичайні робітники.
Калина
23.04.2020 18:05:58
Може хтось на лікуванні був і немає як вернутись тому що посольства повідкривали а людям кажуть ще подавайте бо карантин а де чекати ???
Олег Ко
23.04.2020 19:59:59
Придурки замазали з видуманим вірусом, а за що жити скоро люди збунтуються проти влади, вони хочуть щоб люди від голоду і мародерства вимирали це знущання над народом, заїбав той коронавірус
Тома
26.04.2020 16:23:31
Вірус-це хвороба серьозна. Треба трошки перечекати. Моліть Бога щоби скоро линуло і незачепило дуже нашу країну. Ви пишете що з парлементарів завезли хворобу -але ж у Чернівецькій обл не парламентарі і по всьому світу також. Бог післав цю хворобу аби всі трохи проявили любов до ближнього , до сім'ї,до батьків і щоб не забували Богу вклонитись.