На днях соцмережі сколихнула новина про лучанина: відомі блогери почали говорити про шахрайство Дарія Зажицького, якого побачили на відпочинку в Домінікані. Ще в листопаді хлопець просив допомоги – він збирав 40-50 тисяч доларів на операцію в Туреччині.

Читайте також: Важкохворий молодий лучанин після дев'ятої хімії втратив зір, потрібна допомога

На своїй інстаграм-сторінці Дарій розповів, що відпочинок – це подарунок бабусі, яка взяла кредит для того, щоб порадувати внука, про це пише "Таблоїд Волині".

Журналісти вирішили дізнатися, за які гроші він відпочиває та попросив лучанина пояснити ситуацію.

Дарій Зажицький прокоментував дану ситуацію.

"Не маю бажання зараз давати ніякі коментарі. Нічого нікому не докажеш, не вгодиш. Десь мене розповсюджувати на новинах теж не потрібно. Але ви вже як захочете: хочете – покажіть мене зі самої га*няної сторони, якщо хочете зловити на тому хайп. Якщо ні, то просто закрийте цю тему і ніде не висвітлюйте.

Я два слова скажу: є люди, які налили на мене г*мна, не знаючи ситуації, а потім через годину всі блогери все повидаляли й сказали: "Ну, його не можна нервувати, хай собі відпочине". Трохи в цьому не бачу логіки. У нас дуже черстві люди й менталітет український – гнилий", – таке голосове повідомлення записав Дарій.

Також на своїй інстаграм-сторінці юнак опублікував допис, де дякує своїй бабусі за неочікуваний подарунок і обіцяє виправдати всі її сподівання. Він додав, що поїхав відпочивати, щоб зміцнити здоров'я і порадіти "білому світу" зі своєю дівчиною.

Читайте також: Виявили дві пухлини в мозку: 21-річному лучанину терміново потрібна допомога

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook