Серед гостей фестивалю "Тарас Бульба" на Рівненщині у відвідувачів зареєстрували спалах кишкової інфекції.

Читайте також: У закладі громадського харчування на Волині сталося масове стафілококове отруєння

Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби в Рівненській області 

Всього захворіло 14 людей, із них 5 дітей віком до 18 років. 10 осіб, із них 3 дітей були госпіталізовані в інфекційне відділення Дубенської лікарні, а 4 людей знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Держпродспоживслужбою, при отриманні повідомлення про захворілих, проведено виїзд в м. Дубно. Від захворілих встановлено, що вони вживали різні страви, але всі їли шаурму, придбані у вагончику на території стадіону. Власник рухомої потужності – підприємець із м. Луцьк, де проводить свою основну діяльність.

Читайте також: У Луцьку малолітня дівчина напилася до коми

Проведено позапланову перевірку даної рухомої потужності, під час перевірки встановлено численні порушення законодавчих вимог. По виявлених порушеннях вручено припис та складено протокол. 

Під час перевірки Держпродспоживслужбою організовано проведення лабораторних досліджень: відібрано питну воду для мікробіологічного та санітарно-хімічного дослідження, 8 проб харчових продуктів, 20 змивів із поверхонь та об’єктів у приміщенні вагончика, обстежено на носійство кишкових інфекцій власника потужності та його працівницю.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook