Мер Луцька Ігор Поліщук прокоментував пропозицію перевізників збільшити вартість проїзду у маршрутках Луцька до 8 гривень.

Читайте також: Тільки 51.8% лучан користується системою безготівкової оплати проїзду

Про це мер Луцька розповів під час традиційних підсумків тижня у онлайн-форматі. Пише ІА ВолиньPost.

Ігор Поліщук зауважує, що поки у міських маршрутках не планують піднімати вартість проїзду. За його словами, наразі міська рада не бачить сенсу цього робити.

"Ми повинні перевізників запитати щодо графіку руху транспорту, щодо наявності достатньої кількості транспорту, яку вони повинні забезпечити на тих чи інших маршрутах, щодо руху транспорту у вечірній час і щодо оплати готівкою проїзду у громадському транспорті, зокрема у цих маршрутках. Лише після цього ми можемо починати розмову і з`ясовувати, є підстави чи немає підстав для будь-яких змін тарифів", – каже міський голова.

Читайте також: У Луцьку можуть заборонити зупинки приміському транспорту

Також мер Луцька зазначає, що поки чимало лучан оплачують проїзд готівкою, міськрада не отримує об`єктивних даних про облік пасажирів.

"Вони подають виключно ті дані, які зафіксовані системою безготівкової оплати проїзду. Ту кількість, яку вони перевозять за готівку, вони, відповідно, не подають. Тому лише після виконання своїх забов`язань перевізниками ми можемо лише починати розмови і думати над цим питанням", – підсумував Ігор Поліщук.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook