Міністр молоді та спорту Ігор Жданов оголосив тендер на розробку доповіді для президента України за 105 тисяч гривень. Це зроблено з метою приховати зникнення 500 млн грн, виділених з бюджету на програму підтримки молоді.

Читайте також: Деморалізований, розгублений і вкрай обережний: що говорить Порошенко про допити, суди і Зеленського після втрати влади

Йдеться про доповідь за результатами виконання державної соціальної програми "Молодь України" на 2016-2020 роки. Програму ще стверджувало уряд Арсенія Яценюка в 2016 році.

Ця програма передбачала залучення молоді до суспільного життя, а також забезпеченням житлом молоді, а також їх працевлаштування.

Координувати реалізацію даної програми, зобов'язане Міністерство молоді та спорту. Для цього уряд узгодив виділення понад 500 мільйонів гривень з бюджету.

Читайте також: Зняття недоторканості: чому це життєво необхідно Зе! Команді і коли нардепів позбавлять "імунітету"

Сьогодні міністр готує про доповідь про реалізацію програми, який не в силах сам скласти. Але в доповіді взагалі не буде присутній інформація про витрату бюджетних грошей. Таким чином доля 500 млн. Гривень так і не відома.

Згідно необхідного змісту доповіді, пункт про звіт виділених коштів відсутня. Жданов не здатний підготувати доповідь, при цьому маючи цілий штат співробітників. Можливо таким чином він хоче приховати інформацію про цільове використання грошей, а доповідь сформує заздалегідь підготовлений переможець аукціону. У будь-якому випадку подібний тендер повинен зацікавити Державне бюро розслідувань і Міністр Жданов понести відповідальність.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook