Релігійна громада Преподобного Сергія Радонежського, що у селі Галинівка, офіційно перейшла до Православної церкви України.

Читайте також: Скандальний волинський священник, який вітав Путіна з Днем ангела, "захопив" храм і викликав поліцію до вірян (відео)

Про це йдеться у розпорядженні заступника голови ОДА Сергія Мовенка "Про реєстрацію статуту релігійної громади у новій редакції", – пише ВолиньPost.

Нагадаємо, у серпні у селі Галинівка Володимир-Волинського району селяни повісили власний замок на храм преподобного Сергія Радонежського. Сталося це після того, як селяни дізналися, що священник УПЦ Олексій Шаран привітав у фейсбуці президента Росії Володимира Путіна з Днем ангела.

"С днем Ангела! Желаю здоровья, терпения, оптимизму и всякого добра на многая и благая лета!!!" – написав Олексій Шаран.

Однак потім священнослужитель написав на своїй сторінці, що нікого не хотів цим образити, що це вийшло помилково. Тож привітання Шаран видалив.

Згодом люди заявили – молитися разом із панотцем, який бажає здоров’я й терпіння окупанту та диктатору, не хочуть. Тож прийняли рішення перейти до ПЦУ.

Читайте також: Друг Путіна: скандальний волинський священник провів богослужіння, хоч від обов’язків відсторонений (фото)

Пізніше стало відомо, що парафіяни з села Галинівка Володимир-Волинського району майже пів року проводять служби надворі, поруч з храмом, адже офіційно перехід до ПЦУ тоді не зареєстрували. Будівля кілька місяців була опечатана, а колишній настоятель церкви, який вітав із Днем ангела Путіна, пішов у монастир за покаянням.

Тепер же офіційно зареєстрували зміни до статуту релігійної організації: "Релігійна громада Преподобного Сергія Радонежського Української православної церкви" с. Галинівка Володимир-Волинського району у новій редакції за новою назвою звучатиме як релігійна організація "Релігійна громада Преподобного Сергія Радонежського Української православної церкви (Православної Церкви України) села Галинівка, Володимир-Волинського району, Волинської області".

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook