Народний депутат Ігор Гузь з командою повідомив про початок аудиту діяльності колишнього міського голови Нововолинська Віктора Сапожнікова. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: На Волині новообраний міський голова склав присягу та анонсував важливі зміни (відео)

Парламентар запевнив, що до цієї роботи будуть залучені професійні юристи. Та закликав приєднуватись і мешканців, яким відомі факти про корупцію Сапожнікова та його соратників, пише Буг.

"Приєднуйтеся і ви – усі ті, хто знає конкретні факти про порушення чинного законодавства паном Сапожніковим, його заступниками, особливо паном Коптюком, а також керівниками управлінь і відділів за час керівництва попереднього міського голови", – йдеться у повідомленні.

Гузь запевняє, що він доб’ється того, щоб правоохоронці на це реагували та відкривали кримінальні провадження і в перспективі були й рішення судів.

Інформацію можна повідомляти, написавши парламентарю у фейсбук, або надіславши листа на мою пошту: [email protected].

Важливими є факти про будь-які оборудки з державними коштами, земельними ділянками, комунальним майном, підрядами.

"Друзі, хто з вас володіє цією інформацією – дуже прошу вас надати її мені особисто як народному депутатові. І ми найближчим часом оприлюднимо її: звернуся публічно до Генпрокурора, керівників СБУ і МВС, аби вони дали рух справам, бо їх є дуже багато і про це знають усі в Нововолинську", – додав Гузь.

Читайте також: Ігор Гузь заявив про створення нової коаліції у Волиньраді

Парламентар переконаний, що за десятки справ, які прокрутив Сапожніков усупереч чинному законодавству, він буде відповідати.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook