Внаслідок укрупнення районів, 6 січня працівникам районних держадміністрацій повідомили про звільнення.

Читайте також: Скільки людей працюватиме у реорганізованих РДА на Волині

У місячний термін державні службовці будуть звільнені з посад, а у двомісячний термін усі інші працівники РДА так само будуть звільнені зі своїх посад. Про це Суспільному розповіла начальниця відділу облдержадміністрації Ірина Лебедюк.

Згідно з новим територіально-адміністративним устроєм України з 1 січня на Волині – 4 райони замість 16-ти: Камінь-Каширський, Ковельський, Володимир-Волинський та Луцький. Відповідно залишиться лише чотири районні адміністрації.

"Загалом в області має бути 590 працівників. До Нового року – було 1184", – каже Ірина Лебедюк.

До 18 січня створять комісії з ліквідації райдержадміністрацій та передачі майна у власність новоствореної територіальної громади.

Читайте також: На Волині у громаді протестують проти старости (відео)

"Місто Рожище до адміністративно-територіальної реформи було районним центром. З першого січня Рожищенський район у складі Луцького укрупненого району", – розповідає голова райдержадміністрації Сергій Шкода.

У розпорядженні про вивільнення працівників поза штатом опиниться 63 людини. Сергій Шкода каже, що свої функції голови ще виконуватиме впродовж трьох місяців, поки не передасть усі робочі справи наступникам.

Спеціалістка районного управління економіки Ольга Шолохова 10 років на державній службі. Говорить: з думкою про скорочення змирилася, сподівається знайти роботу у новоствореній Луцькій райдержадміністрації. Хоча жінка не виключає, що можливо доведеться їхати на заробітки, на фізичну працю.

Утворення нових районів не вплине на заповнення адреси у поштовій кореспонденції, – розповідає заступниця директора Волинської дирекції Укрпошти Олена Рудник. Оскільки на конверті обов’язково вказується індекс місця призначення, а всі населені пункти підв’язані під індекс.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook