На Волині депутати районної ради ухвалили рішення про те, що Ківерцівську районну лікарню передадуть на баланс об'єднаної територіальної громади.

Читайте також: На Волині зросла завантаженість ліжок у лікарнях, які лікують хворих на коронавірус

Таке рішення сьогодні ухвалили депутати на позачерговій сесії районної ради, розповіла "Суспільному" депутатка Ківерцівської райради Наталія Чегирин.

"У зв'язку з реформою Ківерцівського району, як такого, не буде, він увійде в межі Луцького району. Ківерцівська громада хоче мати лікарню на своєму балансі", - каже медична директорка Ківерцівської райлікарні Наталія Круцько.

Читайте також: На Волині мотоцикліст потрапив у ДТП, чоловік – у комі

Коли стартувала медична реформа у Ківерцівській райлікарні відділення не закривали, а об’єднували, - розповідає Наталія Круцько. За її словами, об’єднали травматологічне відділення з хірургічним, терапевтичне з дитячим. Зараз у лікарні працює 350 людей, 6 відділень та поліклініка.

Сьогодні на сесії Ківерцівської районної ради вирішували питання про передання лікарні на баланс ОТГ. Підтримали рішення 21 депутати. Депутатка Тамара Чигрин каже, що, ліквідація Ківерцівського району після місцевих виборів 25 жовтня могла б загрожувати існуванню лікарні. Медична директорка закладу Наталія Круцько каже, що медперсонал теж підтримує таке рішення депутатів.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook