У селі П’ятидні Володимир-Волинського району відновлюють міст завдовжки майже 60 метрів через річку Луга. Також реконтруюють інший, 6-метровий, міст неподалік міста.

Читайте також: На волинській дорозі перекрили рух транспорту

Про це інформують у Службі автодоріг у Волинській області.

Щодо моста у селі П’ятидні на автошляху Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне, тут уже укріпили конуси берегових опор, провели армування монолітної залізобетонної плити, влаштували блоки лежнів та перехідні плити на лівій частині споруди.

Ремонтні роботи виконує волинське підприємство ТзОВ «РБП ТрансМост» на умовах субпідряду в польського підрядника DROG-BUD Sp. z o.o.

«Відновлення цього моста передбачене проєктно-кошторисною документацією на проведення капітального ремонту 13-кілометрової ділянки автошляху Н-22 між містами Устилуг та Володимир-Волинський. Роботи виконують у рамках українсько-польського проєкту з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури за Договором між урядом України та урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги», – розповіли у відомстві.

За цим проєктом ремонтують ще одну штучну споруду – 6-метровий міст неподалік міста Володимира-Волинського. На лівій його частині ремонтні роботи вже завершені, незабаром розпочнуться на правій.

Після завершення відновлення цих двох мостів на відтинку Устилуг – Володимир-Волинський мають зробити фінішне асфальтування. Перший шар асфальту тут поклали минулого року.

Технічний нагляд за проєктуванням та виконанням робіт на об’єкті здійснюють незалежні компанії СП B-Act Sp. Z o.o. I PROCOM Construction Sp. Z o.o.

Проїзд ділянкою автодороги Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне, де ремонтуються штучні споруди, наразі відбувається правою смугою.

Водіїв просять стежити за дорожніми знаками та бути максимально уважними й обережними в місцях, де проходять ремонтні роботи.

Читайте також: Водії у Луцьку просять прибрати паркан біля дороги (відео)

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook