Волинські поліцейські пройшли конкурсний відбір у рамках проекту "Поліцейський офіцер громади" та вже завершили навчання на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.

Читайте також: У селі на Волині запрацювала поліцейська станція (фото)

Протягом майже трьох місяців офіцери громад вивчали спеціальний підготовчий курс, аби бути гідними захисниками своєї громади. Правоохоронці вдосконалювали навички у розкритті злочинів, вирішенні питань безпеки дорожнього руху та превентивній роботі з дорослими та дітьми. Під час навчання слухачі також вивчали специфіку діяльності в сільській місцевості, а також напрям Community Policing (налагодження зв’язку з місцевим населенням).

Навчали поліцейських найкращі інструктори, досвідчені правоохоронці та представники соціальних служб.

Успішно пройшовши всі етапи навчання, правоохоронці отримали свідоцтва про закінчення курсу та вже незабаром розпочнуть свою діяльність у чотирьох громадах Волині – Зарічанській, Тростянецькій, Колодяжненській та Самарівській.

 

 

Читайте також: Шерифи" волинських громад отримали 25 новеньких позашляховиків (фоторепортаж)

Таким чином, на Волині вже працюють 33 офіцери у в 29 об’єднаних територіальних громадах. Нещодавно 25 громад отримали для своїх поліцейських службові автомобілі.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook