У пунктах пропуску на Волині більше не робитимуть експрес-тестів на коронавірус.

Читайте також: Українцям пояснили, як отримати COVID-сертифікат в "Дії": інструкція

Про це стало відомо під час брифінгу щодо стану й протидії протиправній діяльності на державному кордоні та основних результатів служби в поточному році в управлінні Волинського прикордонного загону, пише ІА Волинські новини.

Як поінформував начальник загону полковник Сергій Лозінський, з 5 серпня 2021 року у міжнародних пунктах пропуску припинили тестування громадян на COVID-19.

«Громадяни, які хочуть перетнути кордон, уже не матимуть змоги зробити експрес-тести на COVID-19 у зв’язку з припиненням робіт з облаштування спеціально обладнаних для цього місць», – пояснив спікер.

Окрім того, полковник зазначив, що при спробі перетнути державний кордон виявляли більш як півсотні випадків підроблених ПЛР-тестів. Серед правопорушників – і українці, й іноземці.

Читайте також: В Україну надійде партія інноваційного препарату для лікування COVID-19: кому будуть призначати

Водночас припинили тестування на COVID-19 безпосередньо у пунктах пропуску для того, аби не спокушати своїх же працівників до зловживання службовим становищем і його наслідків.

Зауважимо, що з 6 липня 2021 року у всіх пунктах пропуску через державний кордон у зоні прикордонного контролю області розпочали роботу пункти тестування, в яких фахівці ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» проводили швидкі тести на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2 визначеним категоріям громадян.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook