Начальник потяга сполученням Ковель-Москва поскандалила з пасажирами.
Читайте також: На Волині загорівся пасажирський потяг (фото)
Про це на своїй сторінці у Facebook написала Людмила Сафронова.
"Сьогодні (30.09.18 о 15:04) начальник поїзда 078 ЛЦ сполученням Ковель-Москва, б’ючи випихала пасажира з потягу який рухався, пошкодила особисті речі пасажира та мало не лишила його життя, а причина банальна, через несправність техніки на залізничній станції Кривин", − йдеться у дописі.
Касир не змогла роздрукувати білети, які пасажири замовили через інтернет.
"Вона особисто підійшла до керівника потягу і пояснила в чому причина, після чого керівник потягу подала сигнал який дозволив потягу рухатись та набирати швидкість і це в той час коли на сходах з відкритими дверима стояв пасажир якого керівник потягу випихав ногою, всі інші пасажири яких також не пустили в поїзд, почали бігти біля потягу та подавати сигнали зупинки, в кінці кінців начальник потягу випхала пасажира, який Дякувати Богу не впав під поїзд який був в русі", − пише обурена користувачка.
Читайте також: Пасажирський потяг зіткнувся з вантажними вагонами на Харківщині (фото, відео)
На відео присутня ненормативна лексика!
Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter
Коментарі
Петро
01.10.2018 16:41:31
Не просто ж випхала, очевидно, без квитка був? Вихала нахуй з кінцями і правильно зробила
V
01.10.2018 16:55:41
Ти що дебіл таке писати!!! Читай уважно!!!
Анонім
01.10.2018 17:22:25
В будь якому випадку не мала права. Все що могла- викликати поліцію. Це неправомірні дії і вона повинна бути покарана.
Читач
01.10.2018 17:26:36
Ви хоч прочитайте уважно, Петро, що квитки були куплені через інтернет але на станції з технічних причин роздрукувати не змогли, тому касир особисто пішла з пасажирами до начальника потягу. Хоча з таким словарним запасом, Петро, ви мабуть і не знаєте, що таке купувати квитки в неті)))
Андрій
02.10.2018 15:04:12
В кривині квитки продають ручним методом...тай пасажир напевно знав що розпечатать не зможе...
Іра
02.10.2018 20:05:33
Якщо електронний білет, то можна показати провіднику на смартфоні і спокійно їхати. Значить причина в іншому, можливо було за що його не пускати. Всі просто судять по тому що написали пасажири, але ніхто незнає як воно було насправді, і в чому реальна причина.
Галиеа
02.10.2018 23:43:09
Ну а если у пассажира был бланк замовлення а не посадочный документ? Да она не права что толкнула но если бланк замовлення то она не имела право впустить его.
Анонім
01.10.2018 19:44:20
Ти реально якійсь плужара.краще б на його місці був би ти.можливо на одного якоря менше було би.
Володимир
01.10.2018 17:24:23
Не мала права. Це неправомірні дії. Тільки виклик поліції. Повинна бути покарана
Это я
01.10.2018 20:41:51
Уволить на хер. Без билета нагребутся так, что самим спать негде. А здесь проблему создала .На первой станции люди распечатали б билеты и нет проблемы. А теперь пусть готовится к неприятностям .Позвонить на горячую линию и в У/З написать охиренную жалобу.
Таня
04.10.2018 10:01:45
Ти дурень коли ти бачив безквиткових. Ми про них і думати не можем. Бо зразу без роботи залишилось.
Віка.
02.10.2018 07:35:14
До поїздки нада готовитись заблаговременно а не в послідню минуту і шукать когось крайнього.Закон єсть закон.Про...в іди пішки.
Олег
02.10.2018 09:21:28
Скаргу на начальника поїзда однозначно подати треба,на касира теж.
Ольга
02.10.2018 11:42:57
Цікава замітка. Але це слова обурених пасажирів, а вони можуть написати в гніві що небудь. Тут кожен по своєму правий і ні. Звідки вам всім відомо, що сталося в дійсності? По-перше, пасажири повинні були вчасно роздрукувати білети, обставини бувають різні, як і сталося в данному випадку. По-друге, якщо по станції неполадкі, повинні скласти акта, на підставі якого начальник поїзда має право оформити проїздні документи,якщо їх в них немає або мати сканер,який просканує куплені білети через інет. Що трапилося саме в цьому випадку, невідомо. Те,що начальник поїзда відмовив у проїзді, мабуть були на це причини,але як він це зробив, то інша справа. Звільняти його ніхто не буде, догана і все. Але пасажири самі створюють такі обставини, а потім пишуть скарги. Вивчайте правила перевезень залізничним транспортом, а не робіть крайніми працівників залізниці.
Анонім
04.10.2018 20:48:40
Я з вами згідна
Паша
02.10.2018 12:26:41
Которые поезда перестают границы на эти поезда вы обязаны роспичатоть в кассе вокзала
Ірина
02.10.2018 12:41:36
Провідник,нач поїзда має право брати на посадку лише пасажирів з квитками на руках!!!То що ви не роздрукували це ваші проблеми і ваша халатність!!!Я впевнена,що вас ніхто не випихав,а самі на ходу пхали пхались
Анонім
10.10.2018 08:17:36
От вашу дитину випхають з поїзда на ходу з квитком, цікаво буде что ти тоді хрюкать будеш...
Вася мацковский
02.10.2018 13:34:38
А нех в мацкву шастать.
Алла
02.10.2018 15:37:20
Правильно начальник зделал.респект и уважуха
Анонім
10.10.2018 08:18:39
Щас твоя "уважуха" уволена с волчьим билетом!
Галина
02.10.2018 23:45:49
Хорошо не права а если в пассажира был бланк замовлення а не посадочный документ? Если бланк то надо распечатать в любом случае а то не дай бог проверка какая-то. И что вы уехали а люди без работы остались
ксюша
04.10.2018 21:36:50
я поїздом часто їзджу, в них (провідників) то щось не читає, то щось глючить, то барахлить.Сама була свідком як студент намагався довести, що у нього електронний квиток, а провідник не міг його зчитати. Що стосується поїзда Ковель-Москва, це взагалі чудеса, їхала ним до Києва, була свідком різних приколів... Ну а провідника і начальника чула звільнили.. В усякому випадку пасажира треба було не викидати, а до наступної зуминки зясувати що і до чого. Ну я б так зробила.
Анонім
10.10.2018 08:20:39
Ви розумна людина то зробили би по розумному, а як то була сволота то виштовхала на ходу.